Прем'єра: новий кліп Мадонни Medellín

Мадонна представила кліп на пісню Medellín з її майбутнього альбому Madame X. Трек співачка записала з колумбійським поп-музикантом Малумою. Це її перший сингл з часу виходу Iconic 2015 року.

Мадонна в тизері Madame X

Відео починається з крижаного монологу Мадонни, яка молиться в каплиці та стискає вервицю. "Як я можу довіряти комусь після багатьох років зневіри і зради?", – каже співачка.

"Я ніколи не буду такою, якою суспільство очікує мене бачити", – шепоче вона. "Я бачила дуже багато ... Я не можу повернутися назад. Я була викрадена, піддана тортурам, принижена і ображена. Але у мене все ще є надія. Я все ще вірю в доброту людей. Слава Богу за природу. За ангелів, які оточують мене. За дух моєї матері, яка завжди захищає. Відтепер я мадам X. А мадам X любить танцювати ... Тому що неможливо вразити рухому ціль".

Medellín – це перший з п'яти треків, що представлять до виходу альбому Madame X. Madame X – це 14-й студійний альбом співачки, в який увійдуть 15 пісень. За словами Мадонни, головним джерелом натхнення нової музики послужив Лісабон: "У Лісабоні народився мій альбом. Я знайшла там своє плем'я і чарівний світ неймовірних музикантів, які зміцнили мою віру в те, що музика у всьому світі дійсно пов'язана і є душею Всесвіту".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.