Блог: участницы группы Dakh Daughters про Таити

04 ноября 2015
Блог: участницы группы Dakh Daughters про Таити

Пропозиція поїхати на Таїті зародилася у нас ще влітку під час гастролей Dakh Daughters на одному з наймасштабніших театральних фестивалів світу в Авіньйоні. Там ми познайомилися з Guillaume Gay, чоловіком однієї з наших французьких продюсерів з арт-компанії Drôles de Dames. Він запропонував нам "творчий тріп" до Таїті, і ми, звичайно ж, загорілися! Власне, він сам вже 15 років живе на Таїті. Три роки тому він створив там фестиваль Voyage, щоб ознайомлювати місцеву аудиторію і французів, які теж живуть там, з культурою всього світу - кіно, музикою, театром.

 

За 12 днів на Таїті ми мали чотири концерти, які відбувалися на березі Тихого океану. Це було дуже красиво: океан, пальми та дівчата з Dakh Daughters... Публіка була чудовою, дуже теплою і була готова сприймати те, чим ми приїхали поділитись. Після вистав ми мали розмову з публікою - кожен з глядачів міг поставити нам будь-яке питання. Було дуже важливо поспілкуватись і відчути зацікавленість не лише творчістю, але й ситуацією в Україні.Таїтяни з великим інтересом питали про політику, економіку, про війну та про майбутнє... 
 
 
 
Окрім улюбленої роботи, ми мали змогу досить активно відпочити на цій дійсно райській землі! Друзі, які нас запросили, дуже тепло приймали і підготували цілий "пакет розваг". Ми мали змогу зануритись в океан і побачити неймовірний світ підводного царства. Ми пірнали з аквалангами, у скафандрах і годували під товщею води різнобарвних риб. Плавали у відкритий окен дивитися на китів, насміялися, катаючись на каяках -  було дуже смішно, коли нас всіх заносило, бо ми не могли побороти силу води і вітру.
 
 
Остаточно нас вразив такий вид водного спорту, як кайтсерфінг - це дійсно неповторне відчуття, коли ти, ледь торкаючись хвиль, час від часу злітаєш над океаном  -  УХ!!!! Ще нас неймовірно здивував рослинний світ! І це АХ! Насичені кольори, пальми, усілякі казкові квіти, з яких вони плетуть вінки, до речі, схожі на ті, як у нас дівчата на Івана Купала плетуть, і, звичайно, легендарні таїтянські дерева-велетні. Кокоси замість звичніх для нас каштанів, банани замість огірків, манго замість сливок! Гори, джунглі,водоспади...
 
 
 
 
 
Ще у місцевих жителів збереглася традиція татуювання. Це дуже красиво виглядає: вони наносять на тіло стародавні орнаменти, які несуть в собі якийсь інформаційний код, в яких є сила і це дійсно відчувається! Таїтянська кухня здивувала нас вживанням риби у сирому вигляді - спочатку, правда, було страшно, але  виявилось дууууже смачно!
 
 
Отже, українські Аліси знайшли дорогу до чарівного саду. Для нас це був незабутній тріп!
 
Фото предоставлено группой Dakh Daughters
музыканты · Dakh Daughters ·

Еще в разделе Музыка

Популярное