Як допомогти Херсону: 5 організацій, які приймають платежі з-за кордону

Вже десять днів Україна бореться із наслідками жахливої катастрофи, яку влаштувала країна-агресор, підірвавши 6 червня дамбу Каховської ГЕС. Ми рятуємо людей, тварин, допомагаємо з евакуацією та забезпечуємо всім необхідним постраждалі регіони. Кожен новий день приносить нові виклики, на які потрібно реагувати оперативно. Разом із державою цим у тому числі займаються численні благодійні та волонтерські організації. Ми вибрали п'ять, які працюють системно та допомогти яким легко можна з інших країн. Тому покажіть цю статтю своїм зарубіжним друзям.

UNITED 24

UNITED24 – офіційна фандрейзенгова платформа України, амбасадорами якої є і відомі на увесь світ українці, і іноземні зірки. За час роботі вони зібрали більше 350 мільонів доларів на різні потреби. Платформа дозволяє за один клік зробити благодійний внесок на підтримку України з будь-якого куточка світу і зараз серед її пріорітетних проєктів – допомога херсонським рятувальникам. Зібрані кошти будуть витрачені на закупівлю човнів, мотопомп, екскваторів та бульдозерів, мобільних станцій очистки води, підводних дронів для пошуку вибухово-небезпечних предметів, тощо. Більше інформації англійською для закордонних читачів за посиланням – U24.GOV.UA.

Rescue Now

Rescue Now – потужна ініціатива, яка займається саме евакуацією людей. За час повномасштабного вторгнення команда евакуювала біля 20 000 людей з різних куточків України, а також біля 1000 хатніх тварин. Нині вони сконцентровані не лише на евакуації із затоплених райнів, а й на допомогу людям, які не хочуть залишати своє житло. Головне завдання – допомогти їм максимально оперативно відремонтувати постраждалі будинки. Також Фонд включено у закупівлю спеціальної техніки, яка потрібна рятувальникам для роботи. Задонатити.

Об‘єднаний Гуманітарний Фронт

"Обʼєднаний Гуманітарний Фронт" — громадська організація, яка займається системною благодійністю. В їхньому фокусі — проєкти з відновлення пошкоджених будівель та зведення нових будинків (співробітництво з Район #1), постачання генераторів до деокупованих та прифронтових регіонів України та допомога військовим (UHF допомогли приблизно 12 тисячам захисників України, надали допомогу 70 військовим формуванням і вже витратили більше $1 млн на допомогу). Зараз команда знаходиться у Херсоні, де разом з ДСНС та місцевою владою займається вирішенням нагальних питань. Їх особливість – вони приймають платежі в криптовалюті, що може бути зручним способом допомоги для багатьох іноземних благодійників. Допомогти у криптовалюті.

RAZOM

RAZOM було започатковане під час Революції Гідності в 2014 році коли мільйони людей ризикуючи своїми життями та працюючи разом щоб створити краще майбутнє для України. Сьогодні організація є потужним голосом у США, де команді вдається акумулювати найрізноманітнішу допомогу як від приватних інвесторів, так і інишх громадських об'єднань. Зараз RAZOM активно включені в допомогу постраждалим на Херсонщині. Допомогти через них можна за посиланням.

UAnimals

Благодійна організація UAnimals — одна з найбільших та найактивніших у сфері допомоги тваринам. Вже в перші години після вибуху вони розпочали свою діяльність — волонтери фонду вже вирушили до Херсона на евакуацію, водночас вони формують списки тих, хто потребує допомоги, тих, і хто готовий взяти тварин до себе. Кожного дня на своїх сторінках вони звітують і розповідають про обсяги допомоги. Так, тільки за 15 червня загальна сума фінансової допомоги від UAnimals склала 1 739 207,67 гривень для 258 тварин. Більше інформації, як допомогти організації, можна знайти за посиланням.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.