Ученому світ: добірка безплатних курсів для українців

З початку повномасштабної війни безліч компаній, платформ та онлайн-ресурсів підтримали Україну й відкрили безплатний доступ для українців. Онлайн-курси допоможуть абстрагуватися від нескінченного новинного потоку та опанувати нову професію або поглибити вже наявні знання. Vogue.ua зібрав добірку найцікавіших пропозицій.

Майданчик Genius.Space відкрив безплатний доступ до всіх професійних курсів для українців. Серед них — маркетинг, дизайн, управління та багато інших. Для отримання доступу до навчання треба вибрати курс і заповнити анкету учасника за посиланням.

Платформа ITDVN з відеокурсами та вебінарами з програмування допоможе опанувати нову спеціальність та стати професіоналом у сфері IT.

Платформа Campster пропонує 22 онлайн-курси з багатьох напрямів, серед яких копірайтинг, програмування, бізнес, e-commerse, маркетинг, тайм-менеджмент та іноземні мови.

Освітній майданчик "Креативна практика" відкрив безплатний доступ до курсів з веб- та графічного дизайну, програмування, проєктування інтерфейсів і ведення стартапів. Також на сайті можна переглянути майстер-класи та лекції.

Онлайн-ресурс Prometheus надав українцям безплатний доступ до онлайн-курсів на різні теми: від інформаційної гігієни до керування фінансами від кращих викладачів на найбільшій освітній платформі України.

Одна з найбільших у світі освітніх платформ Coursera, що налічує понад 5200 курсів і 2200 проєктів, відкрила доступ для українців до всіх курсів. Щоб отримати доступ до занять, треба залишити заявку за посиланням.

Вивчення мов

Платформа LingoHut пропонує безплатний доступ до вивчення понад 45 мов, а також 125 уроків вивчення корисної лексики без попередніх знань.

Ресурс LingQ відкрив доступ до преміумакаунта для українців. На платформі доступні 24 мови. Для активації треба звернутися до служби підтримки.

Компанія uTalk допоможе опанувати понад 140 мов у зручному темпі. Кожний курс складається з понад 60 топіків, тобто на вивчення однієї мови знадобиться близько 180 годин.

Онлайн-ресурс Tutlo пропонує безплатні вебінари з польської та англійської мов. Вони тривають у вигляді відеозанять з викладачами платформи.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.