До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Українські бренди будуть представлені на міжнародній виставці дизайну і декору в Парижі

З 18 по 22 січня 2024 року відбудеться найвідоміша подія в індустрії дизайну, декору та стилю життя — Паризький Салон Maison et Objet. Він проходить двічі на рік та щоразу збирає десятки тисяч професіоналів індустрії з усього світу, відкриваючи потужні бізнес-можливості для своїх учасників за кордоном.

Реклама

Вже вшосте під час виставки працюватиме колективний стенд Ukrainian Design Brands, де профільні українські компанії матимуть можливість показати міжнародній аудиторії свій продукт за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Меблі мануфактурного виробництва і тиражні дизайнерські, освітлення, колекційний дизайн, що подеколи балансує на межі з мистецтвом, сучасні ремесла на традиційному ґрунті, включаючи кераміку, — це основні ніші ринку, які демонструють швидку еволюцію українського дизайну за останні роки. Це помічають на міжнародному ринку, про що свідчить успіх багатьох тогорічних українських компаній-учасників стенда. Тож дедалі більше предметів дизайну та декору, що створені в Україні, з’являється в інтер’єрах по всьому світу.

За попередні роки учасниками проєкту стали понад півсотні компаній, серед яких — NOOM, Makhno Products, Yalanzhi Objects, Next Level Lighting, SleepOnnn, Conferma, DONNA Factory, DALI HOME, Woo, ZEGEN, LOFU та багато інших.

Отримати шанс представити свою продукцію цього року на Maison et Objet в Парижі мають всі українські компанії дизайнерських меблів, освітлення та декору. На конкурсній основі європейські та українські експерти індустрії оберуть 8 компаній у різних категоріях.

У селекції учасників українського стенду братимуть участь Елізабет Леріш (Франція), трендсеттер, видатний сценограф та куратор, засновниця Bureau de style ELIZABETH LERICHE, Жан-Поль Бат (Франція), директор та засновник агенції з розвитку креативних індустрій та дизайну Le FRENCH DESIGN VIA, Анастасія Білецька, міжнародний куратор та креативний директор Майно Дизайн, Сана Моро, міжнародний куратор та засновниця першої галереї українського дизайну у Парижі – Galerie Sana Moreau, Костянтин Ковшевацький, головний редактор журналу PRAGMATIKA, Піа Сайдел, дизайн оглядач, автор швейцарської платформи GALAXUS (Швейцарія).

Умови участі та форма реєстрації за посиланням.

Дедлайн подачі заявок — 27 листопада 2023 року.

Організація українського стенда на Maison et Objet реалізується за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі."

Проєкт реалізується Громадською спілкою "Фонд підтримки реформ в Україні" у співпраці із компанією MAINO

Куратори: Сана Моро, Анастасія Білецька

Партнери: Galerie Sana Moreau (Paris), DESIGN4UKRAINE

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.