До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Психологи Мартін Селігман і Тал Бен-Шахар стали лекторами безкоштовних курсів психологічної допомоги для українців

Невизначеність у майбутньому, розлука з рідними та друзями, розгубленість — це те, що понад рік переживають українці в нових умовах життя. Щоб допомогти їм психологиня, провідна тренерка та співзасновниця проєкту Upgrade Алла Клименко створила два безкоштовні курси психологічної допомоги для українців. Вони допоможуть і тим, хто професійно займається психологією та наукою, і кожному бажаючому подолати кризовий період. До створення курсів залучили світових зірок психології.

Реклама

Запрошений спікер першого курсу "Позитивна психологія для України" — Мартін Селігман, засновник позитивної психології, професор та Директор Центру позитивної психології Пенсильванського університету. Потрапити до нього на навчання намагаються люди з усього світу, а українці зможуть зробити це безкоштовно. Мартін допоможе освітній спільноті отримати науково доведені знання з позитивної психології та одразу використовувати їх на практиці. Спікерами курсу також будуть режисерка фільму "Чуття і чуттєвість" та викладачка Психології сторітелінгу Ліндсі Доран, нейропсихолог Стівен Пінкер, професор Гарварда Артур Брукс та інші.

Алла Клименко та Тал Бен-Шахар
Алла Клименко та Тал Бен-Шахар

Другий безкоштовний курс — "RESILIENCE 2.0" — виник, щоб підтримати кожного українця у кризовий період, навчити його опиратися стресу та відновлюватися. Якщо ми не можемо вплинути на ситуацію, то в наших силах змінити своє ставлення до неї, знайти джерело ресурсів та підтримки — усе це про резильєнтність. Лектори курсу — Алла Клименко, Тал Бен-Шахар, співзасновник Happiness Studies Academy, викладач найбільшого курсу в Гарварді "Позитивна психологія", а також засновниця Всесвітнього Саміту із щастя (WOHASU) Карен Гуггенхайм.

Алла Клименко та Мартін Селігман
Алла Клименко та Мартін Селігман

У форматі коротких відеолекцій, інтерв'ю зі спікерами та практичних завдань учасники курсу зрозуміють, як залишитися цілісними під час складних випробувань, опанують потрібні техніки самодопомоги та боротьби зі стресом. Щоб отримати доступ до безкоштовних курсів, потрібно зареєструватися: курс із Мартіном Селігманом Positive Psychology for Ukraine доступний за посиланням. Resilience 2.0 із Тал Бен Шахаром та Карне Гугенхайм також розміщений на сайті. Лекції будуть на навчальній платформі разом з іншими безкоштовними матеріалами від гуру світової психології.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.