Мадонна вперше звернулася до фанатів після госпіталізації

У кінці червня стало відомо, що Мадонна потрапила до реанімації через бактеріальну інфекцію. Довгий час зірка не виходила на звʼязок, чим дуже налякала своїх шанувальників. Але вчора вона вперше звернулася до фанатів після госпіталізації і показала як зараз виглядає. Вона подякувала їм за позитивну енергію, молитви та любов, відповіла на питання, що ж буде з її туром, а також розповіла про що вона думала у перші хвилини після того, як отямилася.

"Дякую за позитивну енергію, молитви, слова зцілення та підбадьорення. Я відчула вашу любов. Я на шляху до одужання і неймовірно вдячна за всі благословення мого життя, – написала Мадонна в Instagram. – Коли я прокинулася в лікарні, насамперед подумала про своїх дітей. Другою думкою було те, що я не хочу розчаровувати людей, які купили квитки на моє турне. Я також не хочу підводити людей, які невпинно працювали зі мною протягом кількох місяців, щоб створити концертне шоу. Я ненавиджу розчаровувати людей. Зараз я зосереджена на своєму здоров'ї та зміцненні і запевняю вас, я повернуся до вас якомога швидше! Наразі план полягає в тому, щоби перенести північноамериканську частину туру та розпочати в жовтні у Європі. Я не можу бути більш вдячною за вашу турботу і підтримку. З любов'ю, M".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.