
Режисер Кері Фукунага приїхав до Краматорська
Вже понад тиждень в Україні з волонтерською місією перебуває Кері Фукунага, режисер останнього фільму про Бонда "Не час помирати". Кері відвідав Львів, Київ, Бучу та Ірпінь, а день тому приїхав до Краматорська – відразу після жахливої ракетної атаки на місцевий вокзал 8 квітня, яка забрала життя вже 57 українців. Про це режисер повідомив в Instastories – він опублікував фото з машини місцевих волонтерів, які допомогли йому дістатися Краматорська. "Лейла не носить перегонових рукавичок, але на своєму "жигулі" об’їхала ями, як справжній професіонал", – поділився Фукунага деталями подорожі на схід України.

Нагадаємо, що Фукунага приїхав до України як учасник місії World Central Kitchen, яка спрямована на забезпечення людей потрібним харчуванням. Але окрім волонтерської роботи, Фукунага збирає в Україні історії людей – і розповідає про них у своєму Instagram. На його сторінці вже можна побачити десятки історій звичайних, але дуже відважних українців – це працівники київського метрополітену; матері з дітьми, що проводять ночі в укритті; лікарі та волонтери. В одній з останніх публікацій він розповідає про життя на станції метро Героїв Дніпра у Києві.
"На станції метро Героїв Дніпра в Оболонському районі Києва досі живуть сотні людей, серед них багато дітей. Попри відступ Росії, більшість побоюється атак з повітря, а сирени повітряного нальоту все ще лунають протягом ночі. Цією станцією керує Галина. Вона не була вдома з початку війни, бо ще багато чого треба зробити. У перші дні до 2800 людей скупчилися в укритті часів холодної війни. В разі ядерної атаки — тут є залізні двері завтовшки 40 см, які досі зачинялися під час комендантської години. Волонтери з @wckitchen щодня доставляють страви та свіжі фрукти. Тут ми зустріли Діму, який поділився з нами своєю мрією очолити бойбенд (примітка @btsbighitofficial pin) одного дня. На одній стороні вокзалу був обладнаний кінотеатр для дітей, і під час нашого останнього візиту я був здивований, побачивши фільм уночі".
У своїх коментарях Кері Фукунага зазначає, що приїхав на власні очі побачити, що зробила російська армія в Україні, та розповісти про це всьому світу. Що ж, така інформаційна поміч нині не менш важлива для України, ніж зброя, тож сподіваємося, приклад Фукунаги надихне й інших кінематографістів і режисерів розповідати історії про події в Україні.
Еще в разделе LIFE
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

Говорити як гуцул: кілька слів та зворотів, які збагатять вашу українську

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Дружина бійця «Азову» — про зустріч із Папою Римським та напружену ситуацію на «Азовсталі»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.