Ходять чутки: Меган Маркл і принц Гаррі вирішили пожити окремо

Ходять чутки, що шлюб Меган Маркл і принц Гаррі зараз переживає складні часи. Як повідомляють американські ЗМІ, пара вирішила тимчасово пожити окремо. Джерела стверджують, що вони зіткнулися з фінансовими проблемами після низки невдалих угод — Гаррі не отримав частину спадщини, і пара втратила контракт зі Spotify. "Герцог та герцогиня Сассекські вирішили провести трохи часу окремо одне від одного, щоб зцілити та відновити свої стосунки. Вони намагаються з'ясувати, що з ними відбувається. Гаррі не вписується у світ Меган і намагається знайти себе", — повідомляє джерело.

Меган Маркл і принц Гаррі
Меган Маркл і принц Гаррі

Як повідомляє джерело, зараз пара перебуває під величезним фінансовим тиском, щоб фінансувати свій розкішний спосіб життя в Каліфорнії, зокрема їхній особняк вартістю 14 мільйонів доларів і величезні витрати на охорону задля безпеки. До того ж вони виснажені негативною реакцією громадськості, що стало причиною ментальних проблем. "Цей стрес у поєднанні з їхніми емоційними проблемами, ймовірно, перетворив життя на справжнє пекло. Є сподівання, що перебування окремо на різних континентах допоможе їм знайти те, що їм потрібно, щоби рухатися далі", — повідомив інсайдер.

Принц Гаррі і Меган Маркл
Принц Гаррі і Меган Маркл

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.