До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Наталі Портман і Джуліанна Мур у трейлері фільму "Травень, грудень"

Один із найочікуваніших фільмів цієї осені — драма Тодда Гейнса "Травень, грудень" із Джуліанною Мур та Наталі Портман у головних ролях. У першому трейлері вже відчутна напруга між їхніми персонажками: за сюжетом, Мур грає жінку на ім'я Грейсі, яка в своєму минулому пережила серйозний скандал, а Портман — популярну голлівудську акторку, яка готується зіграти роль Грейсі у майбутньому фільмі — і поволі переймає на себе особистість Грейсі.

Реклама

Грейсі Атертон-Ю — успішна жінка середнього віку. Колись її роман із Джо, учнем на два десятки років молодшим за неї, викликав скандал, про який говорила вся країна. Минуло 20 років, пара давно одружена і готується відправити своїх дітей до коледжу, а Джо — змиритися з тим, що у свої 36 років залишиться самотнім, маючи родину.

Аж ось до них приїздить голлівудська акторка Елізабет Беррі (Наталі Портман), яка хоче провести час із родиною та краще зрозуміти Грейсі, перш ніж зіграти її в майбутньому фільмі. Елізабет прагне якомога глибше дослідити їхню історію, щоб втілити свою героїню бездоганно. Та перебуваючи в родині, вона раптово викликає сімейну кризу, оскільки кожен змушено стикається з минулим.

У трейлері ми бачимо, як героїня Портман перебирає манери та зовнішні особливості героїні Джуліанни Мур. Враховуючи рівень акторського складу, "Травень, грудень" вже встигли назвати одним із головних претендентів на "Оскар" у 2024 році. У світовий прокат фільм виходить 17 листопада.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.