"Горбата гора", "Чорна пантера" тощо: список найкращих фільмів XXI століття

Одне з найвідоміших у світі киновидань The Hollywood Reporter оприлюднило список 50 найкращих фільмів ХХІ століття. "Ми вважаємо, що це найкращий час, щоб озирнутися та зібрати фільми, які витримали постійне випробування часом, — говорять у виданні. — Ми хотіли, щоб наш список відображав широту світового кінематографа та наших смаків, а також наголошував на різноманітності, інклюзивності та стійкості".

"Горбата гора"
"Горбата гора"

Цікаво, що, хоча до списку увійшло чимало культових фільмів, у ньому немає таких майстрів світового кіно, як Клінт Іствуд, Стівен Спілберг, Мартін Скорсезе, Девід Кроненберг, Квентін Тарантіно, Стівен Содерберг. "Це не було зроблено спеціально, — кажуть у The Hollywood Reporter. — У деяких випадках щодо Скорсезе, Спайк, Годар — ми вважали, що їхні найкращі роботи створені до ХХІ століття".

"Марія Антуанетта"
"Марія Антуанетта"

До списку потрапили такі відомі фільми, як "Чорна пантера", "Фаворитка", "Соціальна мережа", "Марія Антуанетта", "Назви мене своїм ім'ям", "Ніколи, рідко, іноді, завжди" тощо. Пропонуємо подивитися на першу сімку фільмів, що очолили список The Hollywood Reporter:

1. "Один і два" (2000) — стрічка тайванського режисера Едварда Янга

2. "Всередині Льюїна Девіса" (2013) — фільм американських режисерів Ітана та Доела Коенів

"Всередині Льюїна Девіса"
"Всередині Льюїна Девіса"

3. "Фермери та я" (2000) — стрічка французької режисерки Аньєс Варда

4. "Зодіак" (2007) — фільм Девіда Фінчера

5. "Малхолланд Драйв" (2001) — стрічка Девіда Лінча

"Віднесені привидами"
"Віднесені привидами"

6. "Віднесені привидами" (2001) — мульфільм японського режисера Хаяо Міядзакі

7. "Горбата гора" ( 2005) — фільм режисера Енга Лі

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.