Дивимося трейлер нового сезону серіалу "Сексуальна освіта"

У Мейв та Отіса роман на відстані (і Отіс вчиться робити сексуальні селфі), Джун намагається розібратися, хто батько її дитини, а Еймі занурюється в сучасне мистецтво: четвертий сезон "Сексуальної освіти" буде цікавим. Все це, і багато іншого можна побачити в трейлері, який Netflix представили 12 вересня.

Коротко нагадаємо, про що буде новий сезон. Наші герої після закриття Мурдейла переводяться на навчання до Кавендішського коледжу. Це доповнює список проблем Отіса, оскільки в новому кампусі є ще один секс-терапевт, з яким можна конкурувати. Тим часом паралельно він намагається побудувати романтичні стосунки на відстані з Мейв, яка поїхала вивчати літературу в Штати.

Що стосується акторського складу, то ми зустрінемося з улюбленими акторами — а також на нас чекають нові персонажі. Так, незважаючи на те, що Нкуті Гатва отримав роль нового Володаря часу в "Докторі Хто", він повернеться в ролі Еріка Еффонга. Також повертаються, звичайно, Емма Маккі (Мейв), Аса Баттерфілд (Отіс), Еймі Лу Вуд (Еймі), Кедар Вільямс-Стірлінг (Джексон), Мімі Кін (Рубі), Джилліан Андерсон (Джин). Але в новому сезоні з’явиться багато нових персонажів, зокрема культовий американський автор — і новий викладач Мейв в Університеті Уоллеса — Томас Моллой, якого грає Ден Леві з "Шиттс-Крік". Ще одна нова зірка — Джоді Тернер-Сміт.

Новий сезон "Сексуальної освіти" виходить 21 вересня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.