До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Це офіційно: римейк фільму "Жорстокі ігри" виходить на Amazon

Минуло майже чверть століття після виходу культового фільму "Жорстокі ігри" за участю ікон 1990-х Сари Мішель Геллар, Раяна Філіпа, Різ Візерспун і Сельми Блер – і гарні новини в тому, що фільм отримав нове життя. Вже наступного року серіал за мотивами "Жорстоких ігор" покажуть на Amazon.

Реклама

Серіал "Жорстокі ігри", що розповідає про "золотого хлопчика" Себастьяна де Вальмонта, який розважається тим, що спокушає дівчат та кидає їх, розроблявся з 2021 року. Місце дії зміниться: з Нью-Йорку, де відбувалася історія у фільмі 1999 року, події перемістяться до Вашингтона. Синопсис обіцяє: "У новій екранізації "Жорстоких ігор" події розгортаються в елітному коледжі Вашингтона, округ Колумбія, де зведені брат і сестра робитимуть усе, щоб залишитися на вершині жорстокої соціальної ієрархії. Після того, як жорстокий інцидент з аб'юзом загрожує всій сталій системі в їхній школі, вони зроблять усе необхідне, щоб зберегти свою владу та репутацію, навіть якщо це означає спокусити доньку віцепрезидента Сполучених Штатів.."

Шоу з восьми епізодів написане шоуранерами Фібі Фішер і Сарою Гудман, які пообіцяли зробити його "таким самим веселим і сміливим, як і оригінал". Серіал також має представити глядачам новий талановитий молодий акторський склад. У головних ролях – Сара Кетрін Гук з "Амеркианської історії злочинів", Саванна Лі Сміт з перезапуску "Пліткарки", Сара Сільва з "Американської історії жахів" та Гобі Кларк із серіалу "Шершні".

Читайте також

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.