6 мінісеріалів, які можна подивитися на Netflix
Формат мінісеріалів ідеальний для тих, хто не любить чекати виходу нових сезонів, для тих, кому потрібно знати, що в того, що вони починають, є кінець, і для тих, хто не любить тривалих кіномарафонів, які потребують проводити біля екрана багато годин. У цьому матеріалі розповідаємо про ті короткі шоу на Netflix, тривалість яких не перевищує шести годин (а деяких — навіть трьох).
2016 року журналісти Т. Крістіан Міллер і Кен Армстронг отримали Пулітцерівську премію за статтю "Неймовірна історія зґвалтувань", присвячену розслідуванню про серійного маніяка. У 2008 році 18-річна школярка Мері заявила, що була зґвалтована, коли була вдома одна, потім у Колорадо сталася ще низка таких же подій. Це змусило поліцію думати, що злочин скоїв серійний маніяк. Стаття лягла в основу 8-серійного шоу Netflix.
Одна з найобнадійливіших історій на Netflix прийшла на платформу всього кілька днів тому. "Неортодоксальна" — блискуче шоу про дівчину, що біжить з ортодоксальної громади хасидів у вільний світ. Unorthodox порушує водночас десяток глобальних питань, від консерватизму релігії до ставлення до жіночого тіла. Більше про серіал читайте тут.
Всього за три години цей мінісеріал розповідає історію підприємниці Сі Джей Вокер, яка перетворилася з майже неписьменної жінки на бізнесвумен з багатомільйонним прибутком. Свій капітал вона заробила, ставши першою, хто розробив засоби для волосся для афроамериканських жінок. Головну роль у серіалі виконала Октавія Спенсер, яка також виступила виконавчим продюсером, поряд з баскетболістом Леброном Джеймсом.
"Маніяк" — не трилер, як можна було подумати з назви, а ситком, та ще й із чудовим акторським складом: головні ролі грають Емма Стоун і Джона Гілл, а в епізодичній з’явиться Джастін Теру. Серіал заснований на однойменній норвезькій комедії. Його головний герой — хлопець, замкнений у психлікарні, який живе у світі своїх щасливих фантазій. Разом з героїнею на ім’я Енні Ландстерг (Емма Стоун) хлопець прилучається до експериментальної програми. Вони тестують новий препарат Biotech, а лікарі обіцяють, що він вилікує будь-який розлад.
Серіал "Вона ж Грейс", що вийшов на Netflix у 2017 році, створений за мотивами роману знаменитої письменниці Маргарет Етвуд, авторки "Оповіді служниці", також заснованої на реальних подіях. 23 липня 1843 в Канаді відбувається страшний злочин. 16-річну служницю Грейс Маркс звинувачують у вбивстві свого господаря і його вагітної коханки. Грейс просидить у в’язниці 29 років і вийде на свободу, а світ так і гадатиме — вбивця вона чи жертва обставин?
Цей мінісеріал оповідає про безжального злочинця, який тероризує Захід у пошуках колишнього члена його банди і який знайшов нове життя в тихому місті, населеному тільки жінками. Всі вони живуть без чоловіків після нещасного випадку й закінчують своє життя в міській шахті. Ця фантастика із семи епізодів дістала схвальні відгуки критиків після прем’єри, і, без сумніву, пропонує глядачам оригінальну й інноваційну історію.