Ирена Карпа открывает в Париже выставку украинских художников

24 мая 2017

26 мая в Париже, в Культурном центре Украины во Франции, открывается проект Ukr - Fr Discuss # 1 - выставка, которая объединит в себе работы молодых украинских и французских художников. Инициатор проекта - писательница Ирена Карпа, которая сейчас живет в Париже и работает первым секретарем по вопросам культуры Посольства Украины во Франции.

Ирена Карпа

О выставке Vogue.ua рассказала сама Ирена Карпа. "Передісторія така, що з Ваньою Самокруткіним, куратором і художником з Одеси, нас познайомила Юля Ґраждан, дизайнер бренду DRUG n DROP під час презентації ONE PROJECT у Парижі. Це було з тих смішних випадків, коли "віриш на слово" - безкомпромісні сміливі дизайнери рекомендують контемпорарі арт. Найбільша радість для куратора - не виставляти когось сильно розкрученого, а шукати нові імена. Що, власне, в цьому проекті у нас із Ваньою Самокруткіним та Ельзою Кінтен, французькою спів-кураторкою, і відбувається. Хоча найліпше грати на контрастах - серед художників з французького боку є, наприклад, Вінсен Капмартен, офіційний "садівник" Palais de Tokyo. Бо виставка DISCUSS грає з формою і змістом - від обєктів садівництва до мультимедіа, від мінімалістичного стьобу до архітектурної виструнченості об'єктів одеської MNPL group. А поки я відхекуюся після перевезення рулону свіжевисушених робіт - з Одеси вони приїхали в Київ о 18-00, а о 19-30 в мене відлітав літак до Парижу... Друзі роблять неймовірне. Кожна організована виставка - як новий екшн. Чекаємо на вас!"

Ирена Карпа

Discuss - в какой-то степени срез независомой арт-сцены в Украине и Франции. Украину представят пять художников - из Киева и Одессы. Среди них, например, Майя Колесник, номинант Pinchuk Art Prize, которая сейчас живет в Лионне. Среди французских художников - дизайнер Винсент Кампратен, Сара Монте, которая занимается световой инсталляцией, и другие. Выставка продлится до 9 июня.

арт-группа MNPL Workshop
арт-группа MNPL Workshop
Работа Майи Колесник
Работа Сары Монте

выставка · украинские художники ·

Еще в разделе Арт

Популярное