В Одесі відкрилася виставка, що осмислює наслідки теракту на Каховській ГЕС

В одеській "Галереї стійкості" відкрилася виставка відомого художника Ігоря Гусєва "Високоточна любов або Третя світова". На виставці представлені роботи, в яких художник міркує про про наслідки теракту на Каховській ГЕС. В експозиції також і нові малюнки Гусєва з щоденника "Третя світова війна", які автор створює на обкладинках старих книг, змінюючи або домальовуючи деталі із використанням мемів.

"Херсонські файли", Ігор Гусев
"Херсонські файли", Ігор Гусев

У серії робіт "Херсонські файли", створених, зокрема, і за допомогою штучного інтелекту, впізнавані катастрофічні сцени з тваринами та затопленими водою місцинами, які спричинені підривом Каховської ГЕС, поєднуються з візуальними ребусами та "апокаліптичною фантазією".

"Херсонські файли", Ігор Гусев
"Херсонські файли", Ігор Гусев

Над живописною серією "Третя світова війна" Ігор Гусєв працює останні півтора року. Свою творчість він визначає як "мистецтво швидкого реагування", адже на створення кожної роботи на обкладинках старих книг витрачає до п'яти хвилин. "За їх основу бере відомі картини та меми, змінюючи або домальовуючи деталі, та надаючи їхньому змісту протилежного значення", — розповідає куратор проєкту Андрій Сігунцов.

"Третя світова війна", Ігор Гусєв
"Третя світова війна", Ігор Гусєв

Ігор Гусєв — яскравий представник Нової хвилі українського сучасного мистецтва, живе та працює в Одесі. Є учасником виставок "Рестарт", "Космічна Одіссея", "Незалежні", "20 років присутності", спецпроєкту Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 "Подвійна гра", Одеської бієнале сучасного мистецтва.

"Третя світова війна", Ігор Гусєв
"Третя світова війна", Ігор Гусєв

Організатор виставки — Музей сучасного мистецтва Одеси.

"Високоточна любов або Третя світова" триватиме до 11 жовтня у "Галереї стійкості".

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.