До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Роздуми про ідентичність: виставка художника Тимура Постового в Парижі

7 вересня в паризькій галереї Sheriff Gallery відкривається персональна виставка українського художника Тимура Постового. "Гниле яблуко" — це серія живописних полотен, в якій художник розмірковує про ідентичність.

Тимур Постовий — художник-самоучка родом із Дніпра. Його практика почалася з інтервенцій на вулицях рідного Дніпра та згодом Києва — з масштабних абстрактних графіті, в яких художник міркував про ідентичність у країні, що розвивається. Сьогодні Постовий працює з живописом та скульптурою, які наповнені символізмом та ніби створені на межі свідомого та підсвідомого.

<b>Автор – Тимур Постовий</b>

Виставка "Гниле яблуко" фіксує стан трансформації художника, який 2021 року переїхав з Києва у Париж. "Я зараз наближаюся до кінця перехідного періоду, своєрідного переходу з одного культурного середовища до іншого — такий собі граничний стан очікування в порожньому залі якоїсь незрозумілої адміністративної установи…", — розповідає митець. — Куди йде людина після проходження через цей фільтр? Таке відчуття, що ти ніби володієш "гнилим яблуком". Як можна впоратися із цим? Воно перезріле — швидше за все, термін придатності закінчився. Це те, що потрібно відкинути — чи це те, що потрібно взяти с собою далі?.."

Тимур Постовий (фото Даніїл Котляр)
Тимур Постовий (фото Даніїл Котляр)

Кураторка проєкту — Софі Стробель, співкураторка та креативна продюсерка – Соня Кваша. Виставка триватиме в галереї до 16 вересня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.