КУПИТИ КВИТКИ

Сила синергії: сестри Фельдман та флорист Сергій Парфьонов створили унікальний артоб'єкт

Здійснювати свої мрії потрібно тут і зараз. Сучасний світ такий непередбачуваний і мінливий, що невідомо, де ми будемо вже завтра. Особливо важливо у такий час не боятися проявляти свою креативність та ділитися з оточенням цією енергією. Саме таку ідею компанія Lenovo реалізувала у проєкті "Вражай, твори, змінюй світ". Талановиті й яскраві сучасні креативники з різних сфер об’єднались у пари, щоб розширити власні творчі горизонти і втілити спільні задуми з використанням можливостей потужних ноутбуків Lenovo Yoga. Перша команда — Сергій Парфьонов, один із найкращих флористів-декораторів України, та відомі стритарт-художниці сестри Фельдман. Розповідаємо про їхню колаборацію детальніше.

Реклама.

Колаборація Мішель і Ніколь із Сергієм — це історія про те, як може поєднатися сучасний український стритарт та витончена флористика. Сестри Фельдман зробили ескіз картини, яку Сергій Парфьонов відтворив у квітковій композиції. За допомогою артквітів та сухоцвітів вдалося показали зміну сезонів — літа на осінь, яка відбувається просто зараз на наших очах. Митці символізували легкість літа за допомогою підвішених 3D-квітів та високого сонця, а внизу розмістили сухоцвіти та соняшники — як нагадування про початок осені. Композицію представили в галереї сучасного мистецтва "Авангарден".

Мішель та Ніколь Фельдман — українські стритарт-художниці, які стали відомими завдяки своїм яскравим графіті на стінах будинків у Києві, а також мистецьким колабораціям, зокрема з ЦУМом
Мішель та Ніколь Фельдман — українські стритарт-художниці, які стали відомими завдяки своїм яскравим графіті на стінах будинків у Києві, а також мистецьким колабораціям, зокрема з ЦУМом

Сергій Парфьонов — один із найкращих флористів-декораторів України. Засновник квіткового корнера сучасних українських букетів та подарунків КВІТКАРНЯ Ю
Сергій Парфьонов — один із найкращих флористів-декораторів України. Засновник квіткового корнера сучасних українських букетів та подарунків КВІТКАРНЯ Ю

"Квіти і цифрова візуалізація — незвичний, але привабливий тандем", — розповідає Сергій Парфьонов, який вже понад 20 років працює флористом. Його приклад доводить, наскільки важливо завжди дослухатися до себе і не забувати про своє коріння: "Моєю метою є показати кожному, який сучасний і гарний вигляд можуть мати стародавні українські мотиви. Мене надихає наша самобутня розмаїта культура, наші традиції та легенди". Водночас флорист не тільки вивчає культурну спадщину, а й підтримує місцеві спільноти — 80% рослин у його крамниці вирощені українськими фермерами. Шанувальники букетів з "Квіткарні Ю" відмічають, що завдяки цьому вдається збирати композиції в унікальних кольорових гамах, притаманних нашим краям.

Така увага Сергія і його команди до тонких, ледь помітних оку деталей ідеально збалансувала стилістику сестер Фельдман, які використовують яскраві кольори та звикли до масштабів міського простору. "Що простіше, то краще, але зробити щось просто — це дуже складно. Над цим можна працювати усе життя", — кажуть сестри. Проте при більш детальному знайомстві з митцями стає зрозуміло, що між ними набагато більше спільного. Сестри Фельдман також працюють із українською символікою, але роблять це по-своєму — їхні ляльки-мотанки сьогодні стали оберегами багатьох українських міст. Також усі учасники колаборації ще з дитинства зрозуміли, чим хочуть займатися.

Сестри Фельдман та Сергій Парфьонов
Сестри Фельдман та Сергій Парфьонов

"Я почав працювати з квітами з юності: висаджував та вирощував у своїй кімнаті і мав понад 300 видів рослин. Думаю, що відтоді й почався мій шлях флориста", — згадує Сергій. А Мішель та Ніколь розповідають, що свій перший артпроєкт зробили ще у 9 років. Це була гра під інтригуючою назвою "Рік клопоту".

Сергій Парфьонов
Сергій Парфьонов

Співпраця сестер Фельдман та Сергія Парфьонова доводить, що справжнє мистецтво не має меж. Можна сполучати різні жанри і теми, експериментувати з формами і кольорами, поєднувати диджитальний світ із реальним, а сучасні технології — з традиційними техніками. "Синергія у мистецтві дуже важлива — вона допомагає вийти за межі і подивитися під новим кутом на звичні речі", — підсумовують митці. А також нагадують, що почати творити ніколи не пізно і наводять усім відомі приклади: Поль Гоген до художньої кар'єри працював біржовим маклером, а Анрі Руссо вперше почав малювати у 41 рік, що не завадило йому стати людиною, яка вигадала примітивізм та наївне мистецтво. Тому порада лише одна — дослухатися до себе, не боятися експериментів та нових технологій. Сьогодні вони здатні розкрити талант іще яскравіше.

Довідка Vogue:

Lenovo Yoga — це екосистема потужних преміальних рішень для творчих та амбітних користувачів і користувачок, яка допоможе перетворити натхнення на творчість і вивести амбіції на новий рівень, щоб стати творцем змін.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.