До Дня Незалежності у Нью-Йорку відкривається виставка українських художників

24 серпня в Нью-Йорку почне роботу масштабна виставки "Фрагментовані докази". В стінах Українського інституту Америки покажуть роботи 17 українських митців, серед них — такі зірки сучасного мистецтва, як Жанна Кадирова, Влада Ралко, Володимир Будніков, Олександр Глядєлов, Сергій Святченко, Артем Волокітін.

"Ірпінь", Вєра Бланш
"Ірпінь", Вєра Бланш

Виставка "Фрагментовані докази" об'єднала живопис, скульптуру, принти, відео та фотодокументацію з колекції BIRUCHIY — міжнародної резиденції, яка була розташована на окупованому нині півострові Азовського моря. Деякі об’єкти, які експонуватимуться у США, дивом уціліли під час окупації Бучі. Цю історію, а також розповідь про зруйнований будинок кураторки проєкту Олени Сперанської та засновника резиденції BIRUCHIY Геннадія Козуба буде показано в документальному фільмі режисера Івана Сауткіна.

"Паляниця", Жанна Кадирова
"Паляниця", Жанна Кадирова

Автор – Альбіна Ялоза
Автор – Альбіна Ялоза

В експозиції будуть також представлені роботи Вєри Бланш, Анастасії Буднікової, Катерини Бучацької, Максима Дондюка, Наталії Карпінської, Лесі Хоменко, Тетяни Маліновської, Аліси Нікітінової, Івана Сауткіна, Андрія Стегури, Артема Волокітіна і Альбіни Ялози.

"Блік", Артем Волокітін
"Блік", Артем Волокітін

Виставка "Фрагментовані докази" відбудеться за підтримки Генерального консульства України в Нью-Йорку та Постійного представництва України при ООН і триватиме до 24 вересня.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.