Bird in Flight оголосили переможців міжнародного фотоконкурсу

Журнал Bird in Flight оголосив переможця міжнародної премії Bird in Flight Prize за новаторський підхід до фотоісторії. Ним став український фотограф і художник Валентин Бо з проектом "Ваш наступний крок – зробити Трансмісію". Валентин виграв головний приз конкурсу – дві тисячі євро. Церемонія нагородження відбулася на ярмарку Photo Kyiv, який тривав у Києві з 1 до 4 листопада.

Фото: Валентин Бо

У своїй роботі Бо звертається до таких соціальних аспектів, як конформність людини, маніпулювання, вдавання і щирість. "Серія є переосмисленням і моєю ілюстрацією світу, в якому співіснують сексуальна розкутість і науково-фантастичне трактування Біблії", – розповідає фотограф. Крім фотографії Бо також працював і зі скульптурою, фотограмметрією, 3D-печаткою і відео.

Фото: Валентин Бо

Всього на конкурс подали 375 заяв з 49 країн. Мета міжнародного фотоконкурсу Bird in Flight Prize – підтримка авторів, які відходять від традиційних образотворчих стандартів і шукають нові форми для розповіді історії.

Ознайомитися з проектом переможця можна за посиланням.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.