До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Солодке літо: найбільш жіночні аромати з ноткою липи

Ноти липового цвіту наповнюють парки й алеї, зачаровують особливим ароматом. Спершу липовий цвіт огортає свіжим зеленим запахом, ніжним і ненав'язливим, але незабаром посилюється і змінюється на насичені та п'янкі медові відтінки.

Парфумери із задоволенням досліджують липову тему в своїх творіннях. Особливо вправний в цьому — Квентін Біш, який щороку створює новий "липовий" гіт.

Реклама

У 2024 Квентін Біш створив Tilia для бренду Marc-Antoine Barrois. Це п'янка солодко-медова липа у найсвітлішому її прояві. Тут можуть відчуватися мотиви акації та натяки на молекулу petalia, вправлятися з якою Біш великий майстер. Але, хоч би там як, засновник бренду Марк-Антуан Барруа вважає, що парфум приречений на популярність та здатний обійти навіть гіт Ganymede.

Tilia, Marc-Antoine Barrois

Минулого року в Україні з'явилися Tilleul by Le Galion, створений Квентіном Бішем (він вважає липу символом Парижа), та Til.. нішевого бренду Laboratorio Olfattivo. Til.. — це гра слів, яка може означати початок слова "допоки" (till) або Tilleul (саме так буде "липа" французькою). Парфумер Лука Маффей оточив липу у своєму Til.. нотами кардамону, неролі та мускусу — все заради того, щоб кришталево прозорий дзвінкий аромат тримався на шкірі нескінченно довго.

Ще одне творіння 2023, яке не можна оминути, — Tiglio Mirabilis бренду Laboratorio Olfattivo. Це теж справа рук Луки Маффея, який для цього аромату підкреслив ноту липи нотами жасмину, імбиру та мускусу.

Tiglio Mirabilis, Laboratorio Olfattivo

Tilleul, Le Galion
Tilleul, Le Galion
Til.. Laboratorio Olfattivo
Til.. Laboratorio Olfattivo

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.