Ванільний хром — головний манікюр цього літа

Одержимість мерехтливими, блискучими та металевими відтінками для нігтів цього літа продовжується. Оригінальний glazed doughnuts манікюр, який популяризувала Гейлі Бібер, визначив низку нових тенденцій у манікюрі, одна з яких — "ванільний хром".

Візьміть сяйливе хромове покриття від glazed doughnuts манікюру, додайте перламутровий ванільний відтінок — вуаля! — ванільний хром зібрав 950 мільйонів переглядів на тіктоку. "Це витончений манікюр, який ідеально підходить для будь-якого випадку, — каже Олександра Телекі (також відома як The Hot Blend в інстаграмі і тіктоку), яка є авторкою цього тренду. — Коли на нього падає світло, це створює красивий сріблястий відблиск".

Для створення ефекту Телекі покриває гель-лак кремового кольору хромованим верхнім шаром. "Я змішую дві хромовані пудри разом" — пояснює вона. Перша має м’який перламутровий фініш, тоді як друга — це скоріше дзеркальний хром. Поєднання цих двох видів покриттів створює характерний ефект, який змінюється залежно від освітлення.

@thehotblend

Телекі каже, що магія ванільного хрому підходить для будь-якого відтінку шкіри та працює на будь-якій формі чи довжині нігтів — подібно до ефекту glazed doughnuts nails. Як втілити ідею вдома? Використовуйте звичайний (а не гель) лак — Essie відтінку On The Brighter Side, формула на рослинній основі миттєво надає нігтям ванільний блиск.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.