До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Lancôme перерахує 1 000 000 грн на допомогу дітям із вродженими вадами серця

Косметичний бренд Lancôme анонсував нову важливу ініціативу – марка перерахує 1 000 000 грн на допомогу дітям із вродженими вадами серця.

Реклама

З 1 до 31 грудня 50 грн від продажу кожного засобу Lancôme бренд передасть до одного з найбільших благодійних фондів в Україні — "Твоя опора". Ця українська організація існує з 2014 року, є членом Всесвітньої федерації серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я) та підтримує понад 120 українських лікарень — забезпечує їх медикаментами й обладнанням. Зокрема, "Твоя опора" допомагає дітям із вродженими вадами серця — фонду вже вдалося врятувати понад 830 маленьких пацієнтів.

Це не перша спільна соціальна ініціатива Lancôme з фондом — у травні 2023 року до Дня матері бренд вже зібрав 1 000 000 грн і успішно передав ці кошти на операції. Окрім цього, з 4 до 31 грудня, з кожною купівлею засобів Lancôme на суму від 4 000 грн, клієнти отримають лімітований срібний браслет GUZEMA — на згадку про участь у проєкті, який рятує життя!*

*Пропозиція діє тільки в мережі магазинів Brocard, Aromateque та інтернет-магазині makeup.com.ua

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.