До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Краса рятує: фонди й ініціативи, що допомагають пораненим у війні

Superhumans Center у Винниках (Львів)

Військові, які під час виконання бойових завдань зазнали травм у щелепно-лицьовій ділянці, можуть отримати безкоштовне лікування та реабілітацію. Доступне безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від пересадки шкіри чи частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць до повного естетичного відновлення обличчя. Лікування відбуватиметься в лікарні у Винниках командою французьких фахівців.

Якщо вам потрібне протезування або реконструктивна хірургія — заповніть анкету

Реклама

Реабілітаційний центр "Незламні" у Львові

У Львові діє Національний реабілітаційний центр "Незламні" — шпиталь для тих, хто постраждав від війни. Це величезний лікарський хаб, до роботи в якому залучено понад 4 тисячі медичних працівників.

Медичне об'єднання виробляє протези для поранених. А також має можливість приживляти біонічні протези для руки. Мета центру — щоб кожен, хто здобув військову травму, отримав психологічну реабілітацію.

Центр медико-психологічної реабілітації

У 2022 році на основі Клініки Інституту медицини праці імені Ю.І. Кундієва започатковано Центр медико-психологічної реабілітації українських військовослужбовців, які отримали пошкодження мозку та опорно-рухового апарату під час воєнних дій на території України.

Команда будує реабілітацію на основі сучасного медичного обладнання за міжнародними протоколами та формує індивідуальний план з реабілітації під кожного пацієнта з контузіями, мінно-вибуховими та травмами здавлювання, акубаротравмами та загостреннями хронічних хвороб. Серед пацієнтів — військовослужбовці: Збройних Сил України, Національної гвардії України, ГРУ, СБУ, Сил територіальної оборони ЗСУ.

Центр співрацює з німецькою "Клінікою Шаріте".

Громадська організація "ДОЛАДУ"

Громадська організація "ДОЛАДУ" реалізує проєкт психологічної підтримки DoLadu, в межах якого відкриває центри психологічної допомоги та психосоціальної підтримки військових, ветеранів, членів їхніх родин та героїв, які беруть участь у подоланні наслідків війни, на базі медичних закладів України. DoLadu працює, керуючись науково підтвердженими принципами та міжнародними стандартами професійної допомоги. Центр DoLadu розпочав роботу в липні 2023 року.

Станом на вересень 2023 року відкрито 4 центри на базі таких медичних закладів:

Інститут травматології та ортопедії НАМН України.

Інститут медицини праці НАМН України.

МРЦ Міністерства внутрішніх справ України "Пуща – Водиця".

Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни.

Психологічну підтримку отримали вже понад 500 військових.

Центри DoLadu працюють за методологією діагностики та терапії, розробленою клінічною психологинею, психотерапевткою Юлією Соболтою. Методологія враховує різні випадки та ситуації: ампутації, мінно-вибухові випадки тощо.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.