Gucci запускає б'юті-інстаграм

17 вересня Gucci оголошує про відкриття б'юті-інстаграму бренду @guccibeauty. Акаунт транслюватиме бачення краси нинішнього креативного директора марки Алессандро Мікеле.

Без назви (Єва)Simone Kennedy Doig, 2018. Галерея Baert Gallery, Los Angeles

У ньому публікуватимуть роботи різних періодів, епох, портрети людей різної етнічної приналежності, культури і місця проживання, від реалістичних єгипетських портретів, зроблених 2000 років тому, до дворянських осіб єлизаветинської Англії і афрозачісок, зображених сучасними афро-американськими художниками.

Жінка за туалетним столиком / Keshō no onna Автор: Hashiguchi Goyō, 1918.Музей LACMA, Los Angeles Image courtesy of LACMA

В Gucci обіцяють, що арт-критики та письменники будуть спеціально для б'юті-інстаграму марки розповідати історію створення робіт, що є в колекціях Галереї Уффіці у Флоренції, Музею Метрополітен в Нью-Йорку і Музею-студії Гарлема.

Портрет дівчини в червоному, 90–120 рр. н.е.Metropolitan Museum of Art, New York Rogers Fund, 1909

На платформі @guccibeauty демонструватимуть нові б'юті-запуски марки, включно з косметикою і ароматами, а також за лаштунками модних показів і колаборації марки. Нагадаємо, зовсім скоро в Мілані, в рамках Тижнів моди, відбудеться показ Gucci сезону весна-літо 2019.

Instagram: @vogueua_beauty

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.