Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Орландо Блум приїхав до Молдови, щоб особисто підтримати українських біженців

24 березня 2022

Голлівудський актор Орландо Блум й посол доброї волі ЮНІСЕФ приїхав до Молдови, щоб особисто зустрітися з українськими біженцями в Молдові. Про це Блум повідомив на своїй сторінці в Instagram.

«З початку війни в Україні майже щосекунди одна дитина стає біженцем. Я в Молдові з UNICEF зустрічаюся із сім’ями, які були змушені залишити все в пошуках безпеки. Діти в Україні та за її межами потребують усієї допомоги, яку ви можете надати», — зазначив актор у дописі.

Блум поділився посиланням на сторінку UNICEF, де всі охочі можуть пожертвувати кошти на допомогу дітям та сім’ям з України. Дитячий фонд ООН пропонує зробити разовий внесок у розмірі від 2600 гривень, який допоможе забезпечити дві сім’ї предметами першої потреби — що більший внесок, то більше сімей вдасться забезпечити. Також ЮНІСЕФ надає змогу робити щомісячні пожертви в розмірі від 800 гривень. 

Читайте наш матеріал про 19 корисних сервісів і ресурсів для дітей у період війни за цим посиланням

дети · Орландо Блум · #STANDWITHUKRAINE ·

Ще в розділі Life

Популярне