RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 найкращих ролей Кріса Гемсворта (не беручи до уваги Тора)

11 серпня 2020

У 2011 році австралієць Кріс Гемсворт дебютував у кінематографічному всесвіті Marvel у ролі Тора — скандинавського бога грому. Але що відбувається, коли Гемсворт кладе мйольнір, знімає біляву перуку й відходить від своєї найвідомішої ролі? Його вибір проєктів за межами супергеройського всесвіту був завжди різноманітним. Як учасник комедій, драм та бойовиків Гемсворт і завжди вибирає цікаві проєкти. Найкращі з них згадуємо в цьому матеріалі.

«Перегони», 2013
Крис Хемсворт и Даниэль Брюль в фильме «Гонка», 2013Кріс Гемсворт і Данієль Брюль у фільмі «Перегони», 2013

У ролі перегонника «Формули-1» Джеймса Ганта в біографічному фільмі Рона Говарда, Гемсворт довів, що має серйозні драматичні здібності. Фільм розповідає про Ганта і його суперництво з Нікі Лаудою (Данієль Брюль). На тлі прекрасно знятих, захопливих сцен перегонів, які демонструють всю драму й небезпеку «Формули-1», Гемсворт блискуче грає складного персонажа, майстерно втілюючи суперечливий характер свого героя.

«У серці моря», 2015
Крис Хемсворт в фильме «В сердце моря», 2015Кріс Гемсворт у фільмі «У серці моря», 2015

Ще одна співпраця Гемсворта з режисером Роном Говардом — «У серці моря». Це історичний пригодницький драматичний фільм, заснований на однойменній науково-популярній книзі Натанієля Філбріка про загибель американського китобійного судна «Ессекс» у 1820 році. «У серці моря» захоплює глядача в подорож і викликає інтерес не тільки до старомодних пригод, а й дуже похмурих подій, з якими стикаються пасажири судна. Гемсворт же чудово впорався з роллю вічного архетипу: американець робить все можливе, щоб виконати роботу й повернутися до своєї родини.

«Мисливці на привидів», 2016
Крис Хемсворт в фильме «Охотники за привидениями», 2016Кріс Гемсворт у фільмі «Мисливці на привидів», 2016

Кріс Гемсворт неймовірно гарний у римейку культового фільму 1984 року «Мисливці на привидів». Історія розповідає про чотирьох жінок і їхнього помічника, які починають у Нью-Йорку бізнес з вилову привидів. Примітно те, що гра Гемсворта здебільшого — чиста імпровізація, яка була потрібна для ролі. Саме тому він такий природний і органічний у своєму образі. Все це зробило роль у стрічці «Мисливці на привидів» неперевершеним комедійним виступом, надзвичайно важливим для кар’єри актора, який з повним правом можна вважати одним з найкращих у його послужному списку.

«Погані часи в „Ель Роялі“», 2018
Крис Хемсворт в фильме «Ничего хорошего в отеле „Эль Рояль“», 2018Кріс Гемсворт у фільмі «Погані часи в „Ель Роялі“», 2018

У трилері Дрю Годдарда акторові знову вдається кардинально змінитися. Події розгортаються в 1969 році, а сюжет оповідає про сім незнайомців зі своїми темними секретами, які збираються разом у готелі на кордоні Каліфорнії й Невади. Гемсворт грає лиходія — моторошного й химерного лідера культу, а компанію на знімальному майданчику йому склали Джефф Бріджес, Синтія Еріво й Дакота Джонсон. Прекрасний акторський склад, повністю унікальний сюжет, оригінальний підхід Годдарда до матеріалу — все це підсилює враження від картини.

«Тайлер Рейк: Операція з порятунку», 2020
Крис Хемсворт и Рудракш Джайсвал в фильме «Тайлер Рейк: Операция по спасению», 2020Кріс Гемсворт і Рудракш Джайсвал у фільмі «Тайлер Рейк: Операція з порятунку», 2020

Фільм «Тайлер Рейк: Операція з порятунку» має дві величезні переваги. Перша —  абсолютно грубий сюжет з агресивними боями й епізодами одним дублем. Друга — внутрішня історія чоловіка, який намагається повернути собі людяність за часів, коли бути людиною означає бути вбитим. Гемсворт майстерно впорався з різними сторонами свого персонажа. Його Тайлер Рейк — найманець на межі існування, людина, яка не бачить сенсу в житті, яка втратила здатність до нормальної поведінки. Нове завдання з пошуку викраденої дитини змушує героя Гемсворта боротися за своє життя, свою душу і майбутнє свого нового друга.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне