RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Осінній вернісаж: ЦУМ створив вітрини разом з українськими художниками

18 вересня 2019

Київський ЦУМ продовжує поєднувати світи мистецтва і моди, тому над осінніми вітринами універмагу разом з креативним департаментом працювали відразу 8 українських художників – різнопланових, самобутніх, цікавих. Називається проєкт "Краса в недосконалості", а його учасниками стали: Маша Рева, Юлія Полященко, Оксана Левченя, Вова Воротньов, BRATY ART, Юлія Бєляєва та арт-гурт Pomme de boue.

"Краса – це не ідеальні форми і прагнення до них. Унікальність – це справжня краса і цінність. Знайти красу в недосконалому і мінливому – головне завдання сучасного мистецтва. Можна без кінця сперечатися про сумісність моди і мистецтва, звеличувати одне або інше. Проте такий вид співпраці захопив ці два світи, реалізовані численні проєкти: Versace і Енді Воргол 1991 року, Louis Vuitton і Джефф Кунс 2017-го, Dior і Kaws 2019-го та інші", – коментує Христина Юра, керівниця креативного відділу ЦУМ.

Маша Рева розробила для вітрин ЦУМу унікальний принт, Юлія Полященко створила інсталяцію "Мій скарб", Оксана Левченя для вітрин надала один зі своїх килимів. А брати-близнюки Іван та Василь Костенки, відомі як BRATY ART, придумали для вітрин спеціальний диптих, який проводить взаємозв'язок між зовнішньою оболонкою людини та її внутрішнім станом. Вова Воротньов запропонував для проєкту адаптацію одного зі своїх відомих іміджів у вигляді інсталяції, що складається з скульптури і малюнка. Юлія Бєляєва також працює у жанрі скульптури і представила серію об'єктів, створених за допомогою технології 3D-друку. А арт-гурт Pomme de boue, представники якого під час всього творчого процесу побажали залишитися інкогніто, створили унікальну мозаїку, де зображений один з перших на світі вантових мостів під назвою "Рибальський міст", на який падає метеорит.
 

Дізнатися більше про проєкт "Краса в недосконалості" можна під час паблік-току, який відбудеться 18 вересня о 19:00. Всі деталі за посиланням.
 

Ще в розділі ЦУМ

Популярне