Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Beauty Goals: брови Гейлі Бібер

25 липня 2022

Гейлі Бібер завжди приголомшує своїм зовнішнім виглядом: сяйлива шкіра та модне вбрання. Проте зараз фокус – на брови. 

Найкраща реклама Rhode, нового бренду засобів догляду за шкірою, який заснувала Гейлі Бібер, – це Гейлі Бібер. Останнім часом її інстаграм майорить світлинами, де Гейлі демонструє нечуваний рівень сяяння. Але цього разу увагу привернула не лише її гарна шкіра, а й брови – пухнасті, густі та природні.

Гейлі злегка зачесала їх доверху, скориставшись, можливо, дрібкою прозорого гелю, щоб зафіксувати їх у цьому положенні. Такі брови – ідеальне комбо для бездоганної шкіри. І майже не потребують макіяжу – хіба що трохи рум’янцю та блиску для губ.

Окрім хорошого гелю для брів, надати їм такого вигляду допоможе процедура ламінування брів. Швидка 30-хвилинна процедура, по суті, випрямляє волоски брів, робить їх м’якшими та пластичнішими. Вона швидка, безболісна (на відміну від мікроблейдингу або татуювання), а результат тримається довго, до 8 тижнів. Ламінування брів у Києві можна знайти в Anywell Facial Bar у ЦУМі (вибирайте процедуру з назвою "Молекулярне відновлення брів" – вона застосовна навіть до чутливої шкіри), а також у мережі The Brow Bar.

Текст Hannah Coates
За матеріалами vogue.co.uk

 

Ще в розділі TREND

Популярне