Секрет досконалості: Амаль Клуні – 40 років

04 лютого 2018
Секрет досконалості: Амаль Клуні – 40 років

Всього за два роки британський адвокат родом із Лівану стала рольовою моделлю для багатьох жінок і очолила всі можливі списки найстильніших світових знаменитостей. Вона розумна, красива, успішна, приваблива, і завжди залишається собою - на засіданнях суду і прес-конференціях з'являється в стриманих ділових, але завжди елегантних костюмах, а на червоних доріжках – в розкішних сукнях, не беручи до особливої уваги те, з колекції якого сезону цей наряд.

Головні факти з життя Амаль Аламуддін до Джорджа Клуні такі: вона народилася в ліванській родині, в якій перш за все шанують освіту. Її батько – власник туристичного агентства, який отримав ступінь MBA в Американському університеті в Бейруті, а мати – редактор однієї з найпопулярніших панарабських газет al-Hayat, до того ж вона заснувала піар-агентство, що спеціалізується на організації світських заходів. Сім'я переїхала з Лівану до Британії у зв’язку з громадянською війною, коли Амаль було всього 2 роки. Вона закінчила оксфордський коледж St.Hugh, а потім Нью-Йоркський університет. Аламуддін займалася юридичною практикою в бюро Нью-Йорка і Лондона, а після того, як 2013 її включили до складу комісії ООН, вона розпочала вести серйозні політичні справи.

Амаль Клуні й Мохамед Нашід

Завдяки роботі в ООН тоді, 35-річна Амаль Аламуддін і познайомилася з голлівудським актором Джорджем Клуні, якого весь світ давно встиг внести до списку затятих холостяків. Хоча сам актор не раз зізнавався, що вихований в хорошій сім'ї, в якій батьки люблять один одного, і тому у нього немає ніякої неприязні до офіційного шлюбу. Через півроку після знайомства, в квітні 2014, пара заручилась. Близькі друзі актора розповідали, що Джордж настільки радів згоді Амаль вийти за нього заміж, що всю ніч телефонував всім знайомим, повідомляючи важливу і радісну новину. Уже в серпні 2014 вони отримали свідоцтво про шлюб в Лондоні, а в вересні – відсвяткували весілля у Венеції з сім'єю, друзями і знаменитими акторами. У день народження Амаль Клуні Vogue.ua пропонує до перегляду найромантичніші фото однієї з найкрасивіших пар у світі.

Читайте також:

Амаль Клуни создала свою стипендию

Реальная любовь:  10 фото Дженнифер Энистон и Джастина Теру 

знаменитости · Амаль Клуни ·

Ще в розділі Персона

Популярне