VOGUE UA CONFERENCE

П’ять причин, чому всі люблять принца Вільяма

21 червня 2017

Принцу Вільяму сьогодні виповнюється 35 років. І хоча він здається скромнішим від свого брата, адже Гаррі постійно встряє в скандали, що не личать особі королівської крові, у його аристократичній стриманості й вихованні криється істинна чарівність і клас. Вільям – сучасний принц, який удень рятує людей, а ввечері замовляє китайську їжу й переглядає серіали «Аббатство Даунтон» та «Ігри престолів». Vogue.ua називає п’ять причин особливого ставлення до принца Вільяма. 

Принц Вільям з сином Джорджем

Він – найсправжнісінький принц. А ще герцог Кембриджський, граф Стратхернський і барон Каррікфергюс. Після свого батька він – другий у черзі спадкоємців престолу. Вільям, як член королівської сім’ї, має власний герб, заснований на державному гербі Великобританії, який він отримав на своє 18-річчя. .

Весілля Принца Вільяма та Кейт Міддлтон

Вільям – добрий, і в нього велике серце. Після недавньої великої пожежі в Лондоні Вільям одним з перших передав гроші до фонду допомоги постраждалим. Сума не розголошувалася, та за свідченнями інсайдерів становила близько 700 000 фунтів стерлінгів. У 2015 році вони з Кейт на один день перекваліфікувалися на брокерів у відповідь на запрошення міжнародної трейдерської компанії ICAP, яка вже 23-й рік проводить благодійні акції з продажу цінних паперів по телефону з залученням зірок. Тоді Кейт та Вільям закрили угод майже на 500 мільйонів євро. Вторговані гроші відправили до благодійного фонду SkillForce, який перебуває під патронатом Вільяма. 

У нього вже п’ять нагород. Це Орден Підв’язки, Орден Чортополоху, Медаль Золотого ювілею королеви Єлизавети II, Медаль Діамантового ювілею королеви Єлизавети II та Медаль Об’єднаного командування «За досягнення». Погану людину не нагороджуватимуть, навіть якщо вона – принц. 

Йому дуже пасує військова форма, навіть більше, ніж цивільний одяг. У 2006 році Вільям вступив до Королівської військової академії, повторивши кар’єру всіх членів королівської сім’ї за чоловічою лінією. Потім він ніс службу в британському полку Королівської кінної гвардії. У 2009 році він закінчив Сандгерст у званні молодшого лейтенанта і вступив до літньої школи КВВС, з якої вийшов зі званням капітана. Вільям був зарахований до складу рятівної бази Королівських ВПС і брав участь у багатьох спецопераціях. 

Він блискуче танцює. І справа не в тім, що він уміє це робити. Вільям танцює з усією душею, щиро й отримує від цього задоволення. Будь-яка дівчина радо склала би йому компанію, нехай і на декілька хвилин. Але принц уже заброньований до кінця життя. 

Читайте також:

Принц Уильям и Кейт Миддлтон: история любви в фотографиях

Принц Уильям снялся для обложки британского GQ

Герцоги Кембриджские разрушают вековые традиции в воспитании детей

Кейт Міддлтон · Принц Уильям ·

Ще в розділі Персона

Популярне