RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

П’ять причин, чому всі люблять принца Вільяма

21 червня 2021

Принцу Вільяму сьогодні виповнюється 39 років. І хоча він здається скромнішим від свого брата, у його аристократичній стриманості й вихованні таїться істинна чарівність і клас. Вільям – сучасний принц, який вдень рятує людей, а ввечері замовляє китайську їжу й переглядає серіали «Аббатство Даунтон» та «Ігри престолів». Vogue.ua називає п’ять причин для особливого ставлення до принца Вільяма. 

Принц Вільям з сином Джорджем

Він – справжнісінький принц. А ще герцог Кембриджський, граф Стратхернський і барон Каррікфергюс. Після свого батька він – другий у черзі спадкоємець престолу. Вільям, як член королівської сім’ї, має власний герб, оснований на державному гербі Великобританії, який він отримав на своє 18-річчя.

Весілля Принца Вільяма та Кейт Міддлтон

Вільям – добрий, і в нього велике серце. Після великої пожежі в Лондоні Вільям один з перших передав гроші до фонду допомоги постраждалим. Суму не розголошували, але за свідченнями інсайдерів вона становила близько 700 000 фунтів стерлінгів. 2015 року вони з Кейт на один день перекваліфікувалися у брокерів у відповідь на запрошення міжнародної трейдерської компанії ICAP, яка вже 23-й рік проводить благодійні акції з продажу цінних паперів по телефону з залученням зірок. Тоді Кейт та Вільям закрили угод майже на 500 мільйонів євро. Вторговані гроші відправили до благодійного фонду SkillForce, який перебуває під патронатом Вільяма. 

У нього вже п’ять нагород. Це Орден Підв’язки, Орден Чортополоху, медаль Золотого ювілею королеви Єлизавети II, медаль Діамантового ювілею королеви Єлизавети II та медаль Об’єднаного командування «За досягнення». Погану людину не нагороджуватимуть, навіть якщо вона – принц. 

Йому дуже личить військова форма, навіть більше, ніж цивільний одяг. 2006 року Вільям вступив до Королівської військової академії, чим повторив та вшанував кар’єру всіх членів королівської сім’ї за чоловічою лінією. Потім він служив  у британському полку Королівської кінної гвардії. 2009 року він закінчив Сандгерст зі званням молодшого лейтенанта і вступив до літньої школи КВВС, з якої вийшов зі званням капітана. Вільям був зарахований до складу рятівної бази Королівських ВПС і брав участь у багатьох спецопераціях. 

Він блискуче танцює. І справа не в тому, що він уміє це робити. Вільям танцює з усією душею, щиро й отримує від цього задоволення. Будь-яка дівчина радо склала би йому компанію, нехай і на декілька хвилин. Але принц уже заброньований до кінця життя. 

Кейт Міддлтон · Принц Уильям ·

Ще в розділі Персона

Популярне