Принцеса Діана на обкладинках Vogue

01 липня 2018

Принцеса Діана була важливою зіркою й невичерпним джерелом натхнення для мільйонів жінок по всьому світу. Вона була живою й природньою, не боялася показувати слабкість або емоції, а ще дуже любила моду й декілька разів з'являлася на обкладинках Vogue.

Vogue British, 1981

29 липня 1981-го 20-річна Діана Спенсер вийшла заміж за принца Чарльза й стала принцесою Діаною, якій судилося закохати в себе всю планету. Фотографія з церемонії одруження облетіла весь світ. Також для серпневої обкладинки її використав й журнал Vogue.

Vogue British, грудень 1991

Ця обкладинка стала по-справжньому історичною. Справа в тому, що саме тоді принцеса Діана обзавелася своєю фірмовою зачіскою "під хлопчика", яку їй прямо на знімальному майданчику зробив перукар Сем Макнайт. Про цей факт він розповів у своїй книзі: "Нам повідомили, що буде зйомка зі знаменитістю і ми чекали, що прийде Маргарет Тетчер, але тут двері відчинилися і перед нами з'явилася принцеса Діана. Вона запитала у мене, що б я зробив з її зачіскою і я запропонував вкоротити волосся. Вона не розгубилася і натомість запропонувала зробити це прямо зараз. Так і народилася найвідоміша зачіска десятиліття".

Vogue US, грудень 1991
Vogue British, липень 1994

Липневу обкладинку 1994 року називають однією з головних перемог Олександри Шульман на посаді головного редактора британського Vogue. Для цього номера принцесу Діану зняв Патрік Демаршельє. А одним з головних акцентів обкладинки стали сапфірові сережки, які тепер належать герцогині Кембриджській  дружині її старшого сина Вільяма.

Vogue British, жовтень 1997

Остання обкладинка принцеси Діани для Vogue була вже посмертною. Жовтневий номер 1997 року присвячений тільки їй. Редакція британського Vogue взяла для його ілюстрації архівне фото, зроблене Патріком Демаршельє 1994 року.

Фото: vogue.co.uk

Читайте також:

Модна спадщина: принцеса Діана та герцогиня Кембриджська

6 фильмов о принцессе Диане

принцесса Диана ·

Ще в розділі Персона

Популярне