VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Надя Дорофєєва представила новий кліп в образах TTSWTRS

12 березня 2021

Українська співачка Надя Дорофєєва, відома як Dorofeeva, випустила нове live-відео на пісню A tebe, а також анонсувала вихід свого першого сольного альбому. У новому кліпі Надя Дорофєєва з’явилася в образі з колекції TTSWTRS. Співачка приміряла білі широкі джинси, короткий топ, куртку з деніму вільного крою з незвичними розрізами на плечах — всі речі з нової лінійки Earth series. Свій образ Дорофєєва завершила грубими черевиками Prada.

Надя Дорофєєва приміряла нову колекцію TTSWTRS

«TTSWTRS — моя велика любов. Це бренд, яким я надихаюся: його ДНК повністю уособлює те, як я почуваюся — у ньому є сексуальна хуліганська зухвалість. У своєму дебютному кліпі Gorit я перша приміряла нову на той момент лакову колекцію, і тепер у відео на пісню A tebe... перша вдягнула речі з лінійки Earth series. Це один з небагатьох брендів, до якого я постійно повертаюся, тому що в ньому максимально почуваюся собою. Любов у мене і з головною людиною TTSWTRS — Анею Асмєхіною, з якою ми по-справжньому дружимо й творчо надихаємо одна одну» — поділилася Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва приміряла нову колекцію TTSWTRS

Надя Дорофєєва приміряла нову колекцію TTSWTRS

Надя Дорофєєва приміряла нову колекцію TTSWTRS

Ще в розділі Персона

Популярне