Модні винаходи Роберто Каваллі

15 листопада 2018

15 листопада 78 років виповнюється італійському дизайнеру Роберто Каваллі, який все своє життя не втомлюється захоплюватися красою жінок і при цьому фонтанувати ідеями. Vogue.ua зібрав ключові винаходи італійця, які допомогли йому побудувати один з найвідоміших в світі брендів.

Роберто Каваллі
Друк по шкірі

Роберто Каваллі почав свою кар'єру в 1972 році і приблизно в цей же час запатентував технологію друку на тонкій шкірі. Винахід дозволив йому стати королем вечірніх шкіряних суконь, які він тепер міг робити будь-яких кольорів.

Roberto Cavalli весна-літо 2014

Roberto Cavalli весна-літо 2011

Експерименти з денімом

На початку 1990-х Роберто Каваллі почав шити джинси з деніму з еластаном, що відразу сподобалося його клієнткам - тепер джинси спокусливо обтягували їхні фігури, а не приховували. У 1994-му в колекції Каваллі з'явилася джинси з піскоструменевою обробкою, що теж дуже сподобалася клієнтам бренду.

Roberto Cavalli весна-літо 1999

Roberto Cavalli весна-літо 1995

Італійський гламур

Королем італійського гламуру називають Джанні Версаче, однак Роберто Каваллі набагато раніше почав пропагувати підкреслено сексуальний і зухвалий стиль. Напівпрозорі сукні, щедрий дорогоцінний декор, кричущі принти і розкішні фактури - дизайнер вміло жонглював цими елементами протягом усієї своєї кар'єри. Любили цю неприховану сексапільність і знаменитості, до речі, в нульових в нарядах Roberto Cavalli нерідко з'являлася Вікторія Бекхем. Сам Каваллі свій стиль описує просто: "Я роблю все, щоб жінка відчувала себе царицею".

Рекламна кампанія Roberto Cavalli, 1990
Spice Girls у вбранні Roberto Cavalli, 2007

Читайте також: 

Чому Стефано Габбана навчив світ моди

Одна в поле воин: Стелла Маккартни о большом бизнесе и своих правилах

дизайнер · Роберто Кавалли ·

Ще в розділі Персона

Популярне