RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найкращі спільні фото Каролін Бессетт і Джона Ф. Кеннеді — молодшого

17 серпня 2021

Днями стало відомо, що історію кохання Джона Ф. Кеннеді — молодшого й Каролін Бессетт — однієї з найпопулярніших пар дев’яностих у США — екранізують. Візьметься за неї улюбленець багатьох Раян Мерфі — автор «Американської історії жаху» і «Американської історії злочинів». Уже відомо, що екранізація дасть старт циклу «Американська історія кохання».

Каролін Бессетт і Джон Ф. Кеннеді — молодший

Нагадаємо, що стосунки Кеннеді-молодшого, сина Джона й Жаклін Кеннеді, і Каролін Бессетт, працівниці Calvin Klein — це історія, у якій чисте кохання стало жертвою постійного тиску з боку громадськості. Їхнє весілля було максимально приватне (близько 40 гостей), Каролін уникала будь-якої уваги до власної персони, відмовлялася від інтерв’ю й пропозицій стати героїнею глянсових обкладинок, намагалася мінімально відвідувати світські заходи, а Джон знайшов свою продуховину в небі — саме за штурвалом літака він почувався вільним. Їхні життя урвалися 16 липня 1999 року, коли літак, яким керував Джон Ф. Кеннеді — молодший, впав у води Атлантичного океану. Пара летіла на весілля Рорі, молодшої дочки Роберта Кеннеді. З ними на борту перебувала сестра Каролін — Лорін. Кажуть, що Каролін Бессетт не хотіла їхати на те весілля, але в пресі вже ходили чутки про розлад у їхніх стосунках і відсутність на такій важливій для всієї родини події лише б додала приводів для пліток. Як Раян Мерфі покаже цю трагічну історію, ми дізнаємося зовсім скоро, а поки розглядаємо архівні світлини цієї гарної пари.

1 / 16
2 / 16
3 / 16
4 / 16
5 / 16
6 / 16
7 / 16
8 / 16
9 / 16
10 / 16
11 / 16
12 / 16
13 / 16
14 / 16
15 / 16
16 / 16

Ще в розділі Персона

Популярне