Марія Дідковська: як поєднувати успішне материнство, бізнес і відпочинок

18 травня 2018

Марія Дідковська – ідеальна сучасна жінка. Вона – господиня ресторану Citronelle, мама синів-двійнят Івана і Тимофія, а ще – красива, успішна, граціозна і гостинна. Саме такими завжди були музи ювелірного дому Cartier: перша леді США, Жаклін Кеннеді, легендарна редактор Vogue, Діана Вріланд і актриса, Шарлотта Ремплінг, що вражали умінням поєднувати особисте і публічне життя. Про те, як це зробити Марія Дідковська показала в відео і розповіла в матеріалі для спільного проекту Vogue UA і Cartier.


«Я дуже люблю все планувати до дрібниць, але найважливіші події в моєму житті завжди траплялися спонтанно. Ще важливо при навіть детально організованому плані – бути легкою до змін».

«У поєднанні кар'єри, сім'ї та відпочинку немає рецепту легкого щастя. Найважливіше – це бачення кінцевих цілей і пріоритети в цей час».

«Для мене сім'я – це та сила, яка робить мене щасливою і я буду приділяти максимум зусиль і часу, щоб зробити її міцною і наповненою любов'ю. Але для мене також важливі власний розвиток і внутрішній світ. Жінка, Дружина і Мама – повинна бути цікавою! Не обов'язково президентом, як каже моя мама, але цікавою і наповненою! Тоді вона завжди буде серцем Сім'ї. Якщо правильно розставлені пріоритети, можна все встигнути».


«Вранці у пріоритеті діти, вдень – робота, а вночі – любов».

«Моя пристрасть до кулінарії пов'язана з дитинством, а точніше, – з постійно накритими довгими столами у мами і бабусь. Ми часто приймали у себе гостей. Багато гостей. А підготовка до цього завжди була для мене особливим таїнством. Мені подобалося спостерігати як змінюються вирази облич людей, коли до них в рот потрапляє щось дуже смачне ... це і зараз моє улюблене заняття».

«Вічна нестача часу в минулому – тепер здається смішною».

«Кожна жінка в цьому житті повинна любити. Сильно любити ».

«Собі 16-річній я б порадила слухати маму».

«Коли мої сини виростуть і їм буде по 16 років, я б хотіла почути від них, що я їхній друг».

«Ідеальний відпочинок для мене – це океан, ароматні трави і прохолодне сонце. Час – не важливий, як тільки він з'являється. Вітрильний човен – це вищий рівень радості. А моє місце сили – Етрета. Приїдете – зрозумієте».


Кольє High Jewelry Panthere de Cartier, біле золото, діаманти, онікс, смарагди
Браслет High Jewelry Panthere de Cartier, біле золото, діаманти, онікс
Браслет Love, біле золото, діаманти
Браслет Free Love, рожеве золото, діаманти
Сережки Panthere de Cartier, біле золото, діаманти, смарагди, онікс
Перстень Panthere de Cartier, біле золото, діаманти, смарагди, онікс
Кольє Diamond Collection de Cartier, біле золото, діаманти
Сережки Paris Nouvelle Vague, біле золото, діаманти
Годинник Panthere de Cartier, рожеве золото, кварцовий механізм

Video: Ivan Kvasha

Style, creative production: Olaa Zhyzhko

Makeup: Vitalia Mua

Hair: Iriss Onufrienko 

Production: Marina Sandugey-Shyshkina

Cartier ·

Ще в розділі Персона

Популярне