Головні коти світу моди

08 серпня 2018

Коти – невід'ємні інсайдери модної індустрії. Показ Y / PROJECT весна-літо 2019 у Парижі почався зі звучання "Котячого дуету" – фрагмента опери італійського композитора Джоакіма Россіні «Отелло». А моделі ходили по подіуму в туфлях, що нагадують котячі пазурі. Карл Лагерфельд присвятив своїй коханій кішці Шупетт не одну колекцію аксесуарів і зробив з неї модель. До березня 2015 року вона заробила понад три мільйони доларів.

Туфлі Y / PROJECT SS19 з носиком у формі котячого кігтя, фото Timur Postoviy
Дитячий топ Gucci
Туфлі Miu Miu, 2011 рік
Показ Dolce&Gabbana осінь-зима 2016
Лімітована сумка Balenciaga з ілюстраціями авторства Грейс Коддінгтон, 2012 рік
Miu Miu, 2016 рік

Коти головного стиліста Америки, Грейс Коддінтон, скоро стануть такими ж популярними як і руда копиця волосся їх господині. Вони прикрасили одну з обкладинок журналу присвяченого котячій культурі Puss Puss. За три роки існування виданню про любов до котів розповіли актриса Хлоя Севіньї, художник Ай Вейвей, дизайнер Шарлотта Олімпія, фотограф Юрген Теллер та інші модники.

Карл Лагерфельд і його кішка Шупетт
Шупетт
Сем, кішка Енді Ворхола
Коти в шкільній формі, з книги Cat High: The Yearbook
Грейс Коддінгтон з журналом Puss Puss
Обкладинка журналу Puss Puss з котом Грейс Коддінгтон, Бланкет
Модель Карен Елсон в ролі Грейс Коддінгтон, Vogue US 2008 рік
Вів'єн Лі зі своєю кішкою

Відомими любителями котів, які вплинули на індустрію моди були: художник Енді Ворхол (він видав книгу "25 котів на ім'я Сем і одна блакитна кішечка"), актриса і володарка двох "Оскарів", Вів'єн Лі, (у неї було більше десяти кішок). Також особливу любов до кішок демонструють Міучча Прада і Алессандро Мікеле, бренд Lanvin і ювелірний Дім Cartier. Багато модних лейблів використовували представників родини котячих у своїх рекламних кампаніях. А сьогодні,ймовірно, всі вони та ще мільйони людей святкують Міжнародний день котів.

Gucci · Saint Laurent · Miu Miu · Cartier ·

Ще в розділі Персона

Популярне