Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Історія кохання: Вів'єн Вествуд і Андреас Кронталер

08 квітня 2019

8 квітня 78-річчя святкує Вів'єн Вествуд – дизайнер, яка не тільки зуміла зробити панк модним і продемонструвати всьому світу, що таке справжній британський стиль, але і показати всім, що для кохання немає віку. На честь дня народження бунтарки, згадуємо історію її стосунків з Андреасом Кронталером, з яким вони стали однією з найяскравіших і найбільш міцних пар індустрії.
 

Андреас Кронталер і Вів'єн ВествудФото: Frederic Aranda

Вів'єн Вествуд – бунтарка і активістка, норовливий характер якої знає весь світ. Ця риса характеру стосується всього – і громадської позиції (Вествуд займається питаннями захисту навколишнього середовища), і її бренду Vivienne Westwood (Вів'єн називають мамою сучасного панка), і особистого життя. Чоловік дизайнера Андреас Кронталер молодший за неї на 25 років, але Вествуд абсолютно байдужа до цієї цифри – вони разом вже кілька десятиліть і різниця у віці абсолютно не бентежить 76-річну Даму Британської Імперії.

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд на церемонії Fashion Awards

Вони познайомилися в кінці 1980-х в Університеті прикладних мистецтв Відня, куди британка приїхала викладати, а Кронталер був її студентом. В одному з інтерв'ю австрієць розповідав: "Вона була моїм професором. Я чітко пам'ятаю, як вона увійшла в клас перший раз. На ній був комбінезон з ременем на стегнах, а на ногах – дерев'яні черевики, які постукували при кожному її кроці. В руках вона тримала лупу. Я був підкорений".

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Їхні стосунки розвивалися стрімко. Ще у Відні Вествуд і Кронталер весь час проводили разом. Вона знайомила його з історією середньовічного європейського костюма, а він закохав її в моду XX століття, вони разом відвідували виставки та театр і майже цілодобово були разом. "Ми дуже різні, але, при цьому, ми одне велике ціле", – ділиться Кронталер таємницею їх відносин. 1992 року вони стали чоловіком і дружиною, і з цього моменту не розстаються.

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Вже понад 25 років вони вдвох працюють над імперією Вів'єн Вествуд, а британка, щоб вшанувати внесок свого коханого в загальну справу, навіть перейменувала основну лінію бренду Gold Label в Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood. Близькі до пари джерела стверджують, що це зблизило їх ще більше. Наприклад, 2018 року вони святкували 30-ту річницю відносин і в честь круглої дати Кронталер присвятив своїй Вів'єн колекцію, в якій яскраві фарби змішалися з відвертими силуетами та історичними цитатами.

Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood весна-літо 2018

За словами закоханих, секрет їх відносин – у тому, що вони доповнюють один одного. "Вів'єн дуже зібрана і організована, а я вкрай нетерплячий, – розповідає австрієць. – А головне, ми повністю довіряємо один одному, нам не нудно працювати разом і відпочивати, але, при цьому, ми цінуємо особистий простір і просто насолоджуємося кожним днем. Я не можу і не хочу жити без неї".

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Андреас Кронталер і Вів'єн Вествуд

Vivienne Westwood · День Св. Валентина ·

Ще в розділі Персона

Популярне