Еді Сліман про модну індустрію та самого себе

05 липня 2018

Дизайнер Еді Сліман – один з головних бунтарів в світі моди. Він не боїться ризикувати, говорити, що думає і робити, що хоче. Саме він придумав вузькі костюми Dior Homme, заради яких Карл Лагерфельд схуд на 40 кілограм, потім на декілька років покинув створення одягу і зайнявся фотографією, а також цілий рік жив в арт-резиденції в Берліні. Потім як птах-фенікс повстав з попелу і очолив Saint Laurent, підняв продажі і популярність бренду в кілька разів і зі скандалом пішов. Сьогодні перед зухвалим Сліманом новий виклик – йому довірили очолити французький модний будинок Celine. На честь 50-річчя дизайнера Vogue.ua згадує цитати дизайнера про моду і самого себе.

Еді Сліман

Мені зовсім нецікава швидка мода – люблю моду класу люкс. Я – фанат добре зшитого одягу з бездоганною посадкою, який не хочеться викинути через два місяці.
Мода і музика зв'язані для мене на генетичному рівні. Складно сказати, що мене надихає більше.
Еді Сліман

Девід Боуї для мене найбільш нахабний хлопець в місті, а Мік Джаггер нагадує водія вантажівки.
Пристрасть до фотографії у мене з дитинства, коли батьки подарували мені на день народження камеру. Вона допомагає мені самовиражатися і мені здавалося, що тепер у мене є своя мова.
Саскія де Брау в рекламній кампанії Saint Laurent Menswear весна-літо 2013, фото - Еді Сліман

Я не боюся йти, адже знаю, що повернуся туди, і тоді, коли це буде дійсно потрібно. Це допомагає не перегоріти і зберігати пристрасть до роботи.
Мода – це абсолютно ірраціональне явище. І мені це подобається.
Карл Лагерфельд і Еді Сліман

Я не хочу пояснювати іншим, чому саме такі штани я створив і яке підґрунтя ховається за тим, що вони укорочені або широкі. Мені просто так захотілося в ту хвилину.
Моє ім'я ніколи не прикрашатиме назву окремого бренду – мені це не потрібно.
Еді Сліман

дизайнер ·

Ще в розділі Персона

Популярне