VOGUE UA CONFERENCE

Що відомо про весілля принца Гаррі і Меган Маркл: тільки факти

16 березня 2018

Королівська родина, вся Британія і заразом світ готуються до головного весілля цього року - принца Гаррі і його коханої Меган Маркл. Навколо цього торжества вже ходить чимало чуток - Vogue.ua зібрав тільки достовірні факти.​

Принц Гаррі та Меган Маркл

КОЛИ: Весілля принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться 19 травня опівдні. Це буде субота, а британські таблоїди жартома вже пишуть, що понеділок, 21 травня треба оголосити вихідним днем - все одно на роботу ніхто не вийде, всі святкуватимуть чи обговорюватимуть.

ДЕ: Відбудеться церемонія одруження в каплиці Святого Георга в Віндзорському замку. Це важливе для всієї королівської сім'ї місце - тут хрестили принца Георга, сина герцогів Кембриджських, Вільяма і Кетрін, а принц Чарльз і герцогиня Корнуольська отримали тут благословення на шлюб. Повінчає пару в каплиці настоятель Віндзорського собору, сімейний священик британської королівської сім'ї Девід Коннер. Після церемонії (близько 13.00) молодята покинуть замок на кареті і відправляться на прогулянку - виїдуть через ворота Castle Hill, поїдуть уздовж вулиці High Street через Windsor Town.

ГОСТІ: Відомо, що королівська сім'я вже покликала близько 2500 чоловік, які зможуть потрапити на територію Віндзорського замку і спостерігати там за проїздом молодят на кареті, а також гостями їхнього весілля. Місця між цими щасливчиками поділені наступним чином: 1200 - представники громадськості з усіх куточків Сполученого Королівства, 200 - учасники благодійних і громадських організацій, якими займаються Гаррі і Меган, 100 - учні двох місцевих шкіл: Святого Георга і Королівської школи, 610 - члени громади Віндзорського замку, 530 - представники королівського домашнього господарства. Також відомо, що сама каплиця вміщує лише 800 осіб.

РОЗСАДЖЕННЯ: Через те, що принц Гаррі лише шостий в черзі на королівський престол, то його весілля обіцяє бути менш формальним, ніж навіть його старшого брата Вільяма. Стосується це і розсадження гостей, яким займатиметься компанія The Lord Chamberlain's Office, що допомагає в організації найбільших і найважливіших заходів королівської сім'ї.

ВЕСІЛЬНИЙ ТОРТ: Найімовірніше на торжестві буде відразу два весільних торта - офіційний і неофіційний. Перший буде розрізано на шматки і відправлений гостям як сувенір, а другий буде безпосередньо з'їдений на весіллі. Кажуть, що принц Гаррі і Меган Маркл дуже люблять банановий торт і, можливо, саме він стане головним на їхньому святі.

ВЕСІЛЬНА СУКНЯ: Звичайно, що відповідь на це питання стане відома лише 19 травня, але припущення вже є. По-перше, це модний Будинок Ralph&Russo - єдина британська марка, яка показує колекції на Тижні високої моди в Парижі і саме її плаття Меган Маркл вибрала для перших офіційних фото. Також ширилися чутки, що це може бути ізраїльський бренд весільних нарядів Inbal Dror.

Принц Гаррі та Меган Маркл в сукні Ralph & Russo

свадьба · свадебные платья · Меган Маркл · Королевская свадьба · Весілля принца Гарі та Меган Маркл ·

Ще в розділі Персона

Популярне