VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найпровокаційніші виступи Мадонни

16 серпня 2018

Мадонна багато робила раніше від інших музикантів. За це вона і уславилася трендсеттером і провокатором. Як заведено в світі шоу-бізнесу: чим більше хтось хоче заборонити твій продукт, тим популярнішим він стає. Луїза Чікконе – майстер шоку для публіки і торкання заборонених тем. Вона цілувалася з Брітні Спірс і Крістіною Агілерою перед багатотисячною аудиторією 2003 року. Вона використовувала християнську символіку в кліпі "Like a prayer" і його заборонили показувати на телебаченні. Це не зупинило співачку: вона продовжувала використовувати символіку на всіх своїх шоу, залишаючи в них еротичний підтекст.

2012 року Мадонна виступила з концертом в Москві, на якому відкрито підтримала активісток Pussy Riot. Такого до неї не дозволяв собі ніхто. За словами співачки, за це їй неодноразово погрожували неприємними речами. І якщо багато кліпів і виступів Чікконе могли заборонити показувати навіть ліберальні телеканали і видання, то на концертах легенда робила все, що їй хотілося. Тому її виступи досі збирають мільйони фанатів.

Madonna, Britney Spears, Christina Aguilera, Missy Elliott - Like a Virgin, Hollywood. Нью-Йорк, 2003

Madonna – Like A Prayer. Бостон, 1990

Madonna – Vogue. MTV Awards. Лос-Анджелес, 1990

Madonna – Hung Up. Лісабон, 2005

Madonna – Justify My Love. Фукуока, 1993

Madonna – промова про Pussy Riot. Москва, 2012

Мадонна · концерт ·

Ще в розділі Персона

Популярне