5 улюблених дизайнерів Мішель Обами

17 січня 2018

17 січня екс-перша леді США Мішель Обама відзначає свій день народження. За вісім років у Білому домі вона довела, що одяг може бути могутньою зброєю у дипломатичній боротьбі і її правильний вибір здатний допомогти у вирішенні багатьох питань. Vogue.ua вибрав 5 улюблених брендів місіс Обами, яким вона точно залишиться вірна і надалі.

Мішель Обама
Narciso Rodriguez

Син кубинських емігрантів Нарцисо Родрігес став відомий всій Америці ще у середині дев'яностих, коли у сукні його авторства Каролін Біссет виходила заміж за сина Джона Кеннеді. Полюбила його вбрання і Мішель Обама. У 2008 році у червоно-чорній сукні-футлярі вона провела ніч президентських виборів, а на початку січня вибрала вбрання Narciso Rodriguez для прощальної промови на посту першої леді США.

Мішель Обама в Narciso Rodriguez
Jason Wu

Джейсон Ву повинен бути зобов'язаний своїм успіхом Мішель Обамі. Її чоловік двічі ставав президентом США і вона двічі на його інавгурацію вибирала вечірні сукні Jason Wu. Ву за походженням тайванець і його приклад у черговий раз показує, що американська мрія - це реальність і свій золотий квиток у цій країні може витягнути кожен.

Мішель Обама в сукні Jason Wu
Brandon Maxwell

Дизайнер і стиліст Брендон Максвелл відомий, перш за все, як людина, яка одягає співачку Леді Гагу. Однак чималу лепту в його популярність внесла і Мішель Обама. Білосніжна сукня Brandon Maxwell, у якому Обама зустрічала прем'єр-міністра Сінгапуру в 2016 році, змусила говорити про його бренд, заснований лише за рік до цього, весь світ.

Мішель Обама в сукні Brandon Maxwell
Prabal Gurung

Прабала Гурунг - ще один молодий дизайнер, який став популярним завдяки Мішель Обамі. У 2010 році перша леді США обрала сукню з весняно-літньої колекції Prabal Gurung і через короткий час дизайнер створював вже образ саме для неї - в червоному вбранні бренду перша леді США зустрічала гостей на щорічній вечері журналістів у Білому домі.

Мішель Обама в Prabal Gurung
Versace

Донателла Версаче - одна з найвпливовіших жінок-дизайнерів в модному світі і вибір Мішель Обамою її сукні змусив багатьох говорити про ще більше об'єднання сильних жінок, готових відстоювати свої права і надихати своїм прикладом мільйони. "Мені було надзвичайно приємно створювати плаття для Мішель Обами, яка зробила безліч важливих речей для жінок всього світу".

Мішель Обама в Atelier Versace

Читайте також:

Мишель Обама во время прощальной речи мужа в Чикаго

Правила модной дипломатии Мишель Обамы

Мишель Обама · Versace · Jason Wu · Prabal Gurung ·

Ще в розділі Look

Популярне