RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Шер, Іґґі Поп і Рита Ора — зірки календаря Pirelli 2022

09 серпня 2021

На календар Pirelli-2022 його шанувальники очікують дуже нетерпляче, адже версія 2021 року не вийшла через пандемію CoViD-19 уперше за майже 60-річну історію видання. Цього року до таких великих імен, як Річард Аведон, Герб Рітц, Паоло Роверс і Тім Вокер доєднався канадський виконавець Браян Адамс — саме йому довірили закарбувати інших легендарних представників музичної індустрії, якій і присвячено Pirelli 2022.

Іґґі Поп

Для 61-річного Адамса це знімання не буде дебютом — його роботи вже з’являлися на сторінках Vogue і Vanity Fair, а у 2002-му він навіть знімав королеву Єлизавету II. Тема календаря Pirelli 2022 має назву «В дорозі» й присвячена життю музикантів, які постійно гастролюють і більшу частину життя проводять якраз у дорозі.

На сторінках видання буде показано кадри з тривалих автобусних переїздів, а також інтимні моменти залаштунків і ночівель у готелях. Серед учасників нового календаря — Шер, Іґґі Поп, Рита Ора, Дженніфер Гадсон, Бохан Фенікс.

Pirelli ·

Ще в розділі Бренд

Популярне