RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Річ дня: мінівейп IQOS VEEV

05 листопада 2021

IQOS презентував новий для свого портфеля продукт – мінівейп IQOS VEEV, який працює з рідиною в одноразових подах, а не зі стиками з тютюном. З погляду технології – це підсистема або електронна сигарета на сольовому нікотині, яка випаровує рідину, а не нагріває тютюну. Сам IQOS називає свій новий гаджет мінівейпом, що теж цілком передає суть.

З олдскульними вейпами IQOS VEEV має мало спільного. За розмірами девайс не більший за тюбик помади, а за дизайном – виготовлений у кращих традиціях гаджетів бренду. Купуючи мінівейп IQOS, ви отримуєте: лаконічний корпус із цільного алюмінію, інтуїтивне керування, мобільний застосунок, що дає змогу керувати налаштуваннями девайсів, і незвичні віброзатяжки під час використання. До нової лінійки ввійшли 5 кольорів: мідно-рожевий, мерехтливий золотий, насичений синій, небесно-аквамариновий та стриманий графітовий.

Мінівейп IQOS VEEV

До цього можна додати повний комплект стандартів якості та сервісу IQOS: заміна за гарантією на новий пристрій, негарантійна бонусна заміна, доставлення за 3 години. Крім того, всі поди з рідкими заправками для IQOS VEEV виробляються в Нідерландах та Польщі відповідно до стандартів Євросоюзу. Бренд також дбає про довкілля, тому разом із випуском нового гаджета IQOS запускає програму ресайклінгу. Принести на утилізацію можна буде не тільки порожні поди та старий девайс, а й навіть підсистеми або одноразові електронні сигарети інших брендів. З програмою перероблення IQOS можна ознайомитися тут.

Мінівейп IQOS VEEV

Придбати мінівейп IQOS VEEV можна буде на офіційному сайті iqos.ua та в брендових крамницях IQOS Space.

Ще в розділі Бренд

Популярне