У майстернях Elie Saab: як створюються кутюрні сукні

26 січня 2018

Створення кутюрних суконь - це магічний і кропіткий процес, і ще десять років тому складно було уявити, що модні бренди будуть відкривати свої секрети. Однак в епоху соціальних мереж демонстрація закулісного життя - ще один маркетинговий прийом, що привертає увагу. Ліванський бренд Elie Saab осторонь не залишився і показав як створювався один з образів нової колекції, присвяченій моді 1920-х років.

Elie Saab Couture весна-літо 2018

Відмітна риса нарядів Сааба - це вишивка. Кожна сукня на подіумі сяяло і переливалася камінням, срібними або золотими нитками, стеклярусом і кристалами. Одне з найскладніших у виготовленні суконь привертало увагу не тільки вишивкою як такою, а й мотивом - складна геометрія малюнка відсилала до стилю арт-деко.

Elie Saab Couture весна-літо 2018

Так, в створенні цього, без перебільшення, шедевра використовувалося відразу чотири технології вишивання, було витрачено приблизно 4000 блискіток і 5000 каменів різної форми. Над створенням цієї сукні працювали відразу 12 осіб і пішло у них на це три місяці. В цілому часові витрати Сааб оцінює в 500 годин.

Elie Saab Couture весна-літо 2018

Elie Saab Couture весна-літо 2018

Elie Saab Couture весна-літо 2018

Читайте також:

Ніч в Парижі: колекція Elie Saab Couture весна-літо 2018

Вагітна Коко Роша на подіумі Jean Paul Gaultier

Elie Saab ·

Ще в розділі Бренд

Популярне