RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Спеціально для вас: колекція ANNETTE GÖRTZ оcінь-зима 2020/2021

16 вересня 2020

Український бренд ANNETTE GÖRTZ представив нову колекцію сезону осінь-зима 2020/2021. Лінійка отримала символічну назву — MADE FOR («ЗРОБЛЕНО ДЛЯ»), і, за словами дизайнера, кожен предмет у ній був зроблений з думкою про всілякі аспекти комфорту потенційного покупця.

За лаштунками показу ANNETTE GÖRTZ осінь-зима 2020/2021

Осінньо-зимова MADE FOR відповідає кодовим стандартам бренду: високоякісні тканини, незвичні форми, технологічність у виробництві, цікаві текстури й відтінки. Дотримуючи власного стилю, усе це авангардний дизайнер змішує з власними емоціями, інтуїцією і невичерпною любов’ю до моделей-трансформерів.

За лаштунками показу ANNETTE GÖRTZ осінь-зима 2020/2021

Відповідно до тенденцій, що переважають в індустрії, нова колекція ANNETTE GÖRTZ втілює ідею sustainable fashion, і підтримує принципи усвідомленого споживання, гуманного виробництва й відповідального ставлення до речей.

За лаштунками показу ANNETTE GÖRTZ осінь-зима 2020/2021

Традиційно, частину вторгованих коштів з продажу колекції передадуть на благодійність — в організацію Andheri Hilfe, де допомагають боротися з катарактою в Бангладеш.

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне