RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Sleeper зняв короткометражний документальний фільм про бренд

11 березня 2020

З нагоди свого п’ятиріччя Sleeper створив іронічний документальний фільм, який дасть змогу ліпше познайомитися з брендом. Це історія про творчість, зворушливу дружбу й жіночу солідарність.

Глядачі зможуть зазирнути в саму суть Sleeper за допомогою дівчат, які щодня його створюють, — працівниць усіх відділів, майстринь ательє й звісно ж самих дизайнерок.

«Ми завжди прагнули, щоб люди знали, які веселі, сильні, розумні й щирі жінки створюють їхні улюблені речі, — кажуть авторки бренду Ася Вареца й Катя Зубарева. — Цей короткометражний фільм не що інше, як наше художнє висловлення, головне завдання якого — показати глядачеві, що якщо про щось мріяти (нехай навіть це буде так само незвично як «піжами для вулиці» або «найбільша у світі сорочка») і почати рухатися навіть найменшими кроками — це може прислужитися не тільки до успіху й популярності, але й до неймовірної дружби, шляхетної праці й сестринства, а отже до тих явищ, які сповнюють нас — людей — сенсом і радістю».

Весь сюжет відео розвивається на тлі абсурдного завдання — створити величезну сорочку, справжній артоб’єкт. На шляху до її створення розкрито характери команди, показано не тільки естетику, яку створює бренд, але й креативний процес.

Украинские дизайнеры · Sleeper ·

Ще в розділі Бренд

Популярне