RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сексуальна (р)еволюція: колекція Marni Resort 2020

15 листопада 2019

«Краса як войовничий акт», – у колекції італійського модного Дому Marni Resort 2020 відбувається (р)еволюція. У новій лінії жінка Marni – це і красуня, і повстанець, яка із задоволенням зваблює, але не забуває про суворість.

Marni Resort 2020

Marni Resort 2020

Протилежності поєднуються і перетворюються на несподівані речі, які пропонують їхній власниці дати волю фантазії і носити їх як завгодно. В основу колекції закладена естетика уніформи. Польові куртки деконструювали, в них з'явились отвори на замках, які дають змогу «переформатувати» речі в щось абсолютно непередбачуване. Еластичні ремені огортають талію плащів, накидок і сорочок у стилі мілітарі. Розстебнуті сукні дозволяють продемонструвати вигини тіла, а драпірування на спідницях є жіночним відсиланням до інших часів і силуетів.

Marni Resort 2020

Marni Resort 2020

Багато речей, як може здатися, покриті камуфляжним принтом, який насправді є квітковим візерунком. На спідницях рясніє листя пальм. Колекція багата на шовки, нейлон, сабле, волокно з китайської кропиви, крепдешин і шкіру.

Marni · Resort 2020 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне