Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Під високою напругою: презентація нової колекції Wildwood

09 вересня 2019

Тепер за класними шкірянками не потрібно далеко їхати: український бренд Wildwood представив нову осінньо-зимову колекцію, яку склали як класичні косухи і плащі для міжсезоння, так і різноманітні бомбери, кейпи і навіть двосторонні пуховики.

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Обличчям колекції стала українська модель Тетяна Рубан, а локацією зйомок обрали склад рефрижераторів і карго-контейнерів в Одеській області. Сама колекція присвячена життю на повній швидкості, порушенню заборон і правил. Кольорова палітра колекції – нейтральні відтінки: бежевий, коричневий, чорний. Як елементи декору дизайнери використали шкіряні канати-дроти з наконечниками з термозбіжної трубки, які відображають тематику колекції. Для чоловіків дизайнери також представили кілька варіантів: шкіряні косухи, бомбери, двосторонні пуховики з хутра керлі.

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Засновники бренду Артур Кулаковський та Анна Рибальченко завдяки фокусу на одному матеріалі жваво експериментують з формами і фактурами шкіри, так поступово впроваджують концепцію повноцінного шкіряного гардеробу. Цього сезону до різноманітного верхнього одягу вони додали кюлоти і кілька головних уборів зі шкіри. Як матеріали дизайнери використали екзотичні види шкіри, наприклад, африканського страуса.

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Wildwood осінь-зима 2019/2020

Представити колекцію команда Wildwood вирішила за допомогою камерної презентації, яка відбулася в їхньому затишному магазині на вулиці Воздвиженській. Серед гостей були: Павло Орлов, Анастасія Цибуляк, Олексій Прищепа, Ярослава Зоря і Віолетта Федорова.

Анастасія Цибуляк
Ярослава Зоря
Артур Кулаковський та Анна Рибальченко
Павел Орлов
Віолетта Федорова
Олексій Прищепа
Костянтин Путіленко
Єлизавета Жорник
Діана Глостер
Анна Рибальченко
Евгения Бакуменко
Артур Кулаковский
Елена Мусийчук
Дарья Горгиевска
Анастасия Благодарная
Виктория Фурманюк
Анна Рыбальченко, Артур Кулаковский и Елизавета Жорник
Виктория Фурманюк
Роман Тимофеев
Антон Еременко
Алексей Нилов
Кристина Ивченко
Сергей Огнев
Ирина Выцуп
Анна Иванова

Фото з презентації: Андрій Пилипець
 

Instagram:@wildwood.official

Магазин в Києві: Воздвиженська, 38

Магазин в Одесі: Генуезька, 24б

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне