Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вам достава: колекція NATASHA ZINKO осінь-зима 2022/2023

03 лютого 2022

Всілякі достави стали сучасним способом життя, як і паперові коробки. Бренд NATASHA ZINKO надихнувся цією естетикою і представив нову осінньо-зимову колекцію 2022/2023, лукбук якої був стилізований у стінах контейнера для достави.

 

Працюючи над новою колекцією Queen Of The Boxes Vol. 2, дизайнерка Наташа Зінько надихалася естетикою 1980-х. Брючні костюми, гіпертрофована лінія плечей, фактурна шкіра й несподівані об’єми стали головними зірками нового дропу.

 
 

Відсилання до стилю 1980-х знайшли своє втілення в особливому крої суконь із загостреними краями. Моделі з квітчастими візерунками дизайнерка супроводила вишуканими знімними підплічниками. Конусуваті декоративні форми, використані в колекції, не тільки подібні до гострих кутів коробок, а й відсилають до тих, які популяризував Жан Поль Готьє.

 

Одяг, представлений в осінньо-зимовій колекції 2022/2023, належить до стилю унісекс і не має прив’язування до гендеру. Дизайнерка також додала ярлики з написом «для інопланетян і кроликів», камео якого з’являється на одному зі знімків лукбуку.

 

Ще в розділі BRAND

Популярне